Į vaikystės klubą sugrįžtantis A. Robbenas: „Tai buvo mano svajonė“ © FC Groningen nuotr.

2019-aisiais apie karjeros pabaigą paskelbęs Arjenas Robbenas grįžta į futbolą – 36-erių veteranas sudarė sutartį su pirmąja savo karjeros komanda.

„Groningen“ savaitgalį paskelbė, kad A. Robbenas bent sezonui sugrįš į komandą. Būtent šiame klube ir prasidėjo legendinio olando kelias į didįjį futbolą.

Iš pradžių A. Robbenas žaidė jaunimo komandoje, o 2000-aisiais sulaukė šanso apsivilkti pagrindinės ekipos marškinėlius.

Pats futbolininkas pripažino, kad priimti sprendimą nebuvo lengva, tačiau noras dar kartą apsiauti futbolo batelius buvo nenugalimas.

„Mano svajonė visada buvo dar kartą apsivilkti „Groningen“ marškinėlius“, – tvirtino futbolininkas.

„Nežinau, ar toks sprendimas (grįžti į futbolą – red.) pasiteisins, tačiau tai priklausys nuo mano motyvacijos ir atsidavimo.

Šiuo sunkiu laikotarpiu klubas manęs gali prašyti bet kokios pagalbos. Pastarąsias kelias savaites vyko intensyvios diskusijos. Galiausiai, nusprendžiau paklausyti širdies balso“, – sprendimą sugrįžti į futbolą aiškino A. Robbenas.

A. Robbenas prieš paskelbdamas karjeros pabaigą žaidė Miuncheno „Bayern“ klube. Tokį olando sprendimą tada nulėmė besikartojančios traumos.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...