Ibros prisistatymas MLS: įvartis iš 35 metrų ir sensacinga "Galaxy" pergalė (VIDEO)

"Liūtai nėra žmonės" - Zlatanas Ibrahimovičius dar kartą įrodė, kad ne veltui yra laikomas vienu geriausių savo kartos puolėjų.

36-erių metų švedas vos prieš kelias dienas pradėjo treniruotis su Los Andželo "Galaxy" - puolėjas nutraukė sutartį su "Manchester United" ir išvyko laimės ieškoti į MLS pirmenybes.

Ją greitai surado - jau savo pirmose rungtynėse sukėlė ažiotažą visoje Amerikoje. "Galaxy" namuose susigrūmė su kita miesto komanda "Los Angeles".

Iš pradžių Z. Ibrahimovičiaus pirmosios rungtynėse nesiklostė pagal planą - pats švedas susitikimą pradėjo ant atsarginių suolo, o jo atstovaujama komanda 48-ąją minutę atsilikinėjo rezultatu 0-3.

Atrodė, kad "Galaxy" neturi jokių šansų šiose rungtynėse, tačiau Ibros pažadinta "Galaxy" pasiekė fantastišką pergalę. 61-ąją minutę šeimininkai švelnino atsilikimą, po 12 minučių skirtumą sumažino jau iki vieno įvarčio.

Po šio įvarčio savo šou pradėjo 71-ąją minutę aikštėje pasirodęs Z. Ibrahimovičius. 77-ąją minutę švedas pakėlė visą stadioną - maždaug iš 35 metrų nuostabiu smūgiu išlygino rezultatą, o lyg to būtų negana, 91-ąją susitikimo minutę išplėšė ir pergalę.

Ibros "bomba": <blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">AMAZING.<a href="https://twitter.com/hashtag/zLAtan?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#zLAtan</a><a href="https://twitter.com/hashtag/LAvLAFC?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#LAvLAFC</a> <a href="https://t.co/xyk78K6xSr">https://t.co/xyk78K6xSr</a></p>&mdash; Major League Soccer (@MLS) <a href="https://twitter.com/MLS/status/980183251410067456?ref_src=twsrc%5Etfw">March 31, 2018</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>