Iki naujo "Premier" lygos čempiono - vienas žingsnis: "Tottenham" prarado taškus prieš "West Brom" (VIDEO)

Pirmadienį vėlai vakare Anglijos "Premier" lygoje įvyko dar viena 35-ojo turo dvikova.

"White Hart Lane" stadione dėl gyvybiškai svarbių taškų kovojo Londono "Tottenham" ekipa prieš "West Brom". Mauricio Pochettino auklėtiniai išleido pergalę iš savo rankų ir komplikavo šansus triumfuoti Anglijos čempionate.

"Spurs" rungtynes pradėjo galingai. Specialisto iš Argentinos vadovaujama Šiaurės Londono ekipa spaudė svečius ir kūrė daug pavojingų progų. 33-ąją minutę po Christiano Erikseno pakelto baudos smūgio apmaudžiai į savus vartus krisdamas įsispyrė Craigas Dawsonas.

Antrajame kėlinyje komandos buvo dar aktyvesnės. "West Brom" pradėjo rodyti charakterį, o kelias geras progas turėjo Salomonas Rondonas, tačiau patikimai vartuose stovėjo Hugo Llorisas.

58-ąją minutę idealią progą padidinti aikštės šeimininkų pranašumą turėjo Erikas Lamela. Vis dėlto argentiniečiui po C. Erikseno perdavimo nepavyko kamuolio pasiųsti į vartų tinklą - jis pataikė į virpstą.

73-ąją minutę "White Hart Lane" stadionas nutilo - Craigo Gardnerio pakeltą kampinį galva realizavo ir klaidą už pirmąjį įvartį ištaisė C. Dawsonas. Per likusį laiką "Tottenham" bandė rezultatą persverti jų naudai, tačiau net ir pridėtos 5 minutės nuo lygiųjų "Spurs" neišgelbėjo.

"Tottenham" klubui tai itin skaudūs prarasti taškai. Nuo pirmoje vietoje esančių "Leicester City" dabar juos skiria 7 taškai, o iki pirmenybių pabaigos lieka žaisti 3 rungtynės. "Lapės" jau kitame ture turės galimybę užsitikrinti čempionų titulą, tačiau varžovas bus neeilinis - "Man Utd".

Rezultatas:

"Tottenham" 1 - 1 "West Brom"
33' [1 - 0] C. Dawson (į savus vartus)
73' [1 - 1] C. Dawson

Turnyrinė lentelė:

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos