Šis s avaitgalis žada būti džiugia švente Lietuvos futbolo mėgėjams - po ilgokos žiemos pertraukos, per kurią netrūko aistrų, prasidės Lietuvos futbolo čempionatas ("A Lyga").

Šiemet, kaip ir pernai, čempionate dalyvaus aštuonios ekipos - daugkartinis Lietuvos čempionas "%c00030", praėjusio čempionato sidabro medalių savininkas Panevėžio "%c00033", net trys Vilniaus ekipos ("%c00032", "%c00140", "%c00123"), Klaipėdos "%c00124", Marijampolės "%c00125" bei savo krašto garbę ginsianti "%c00141".

Lyginant su praėjusiais metais, šiemet pasikeitė tik viena komanda - absoliutų praėjusio sezono autsaiderį "Sakalą" pakeitė "Šilutė".

Prieš sezoną buvo kalbama apie galimą "A Lygos" praplėtimą, tačiau dėl tarpsezoniu įvykusio klubų licenzijavimo pagal UEFA standartus, čempionate dalyvauti negalės solidų remėją susiradę "Šiauliai" (buvęs "Sakalas") bei Klaipėdos "Rodovitas", neįvykdę UEFA reikalavimų. Dėl to, kad Šilutės stadionas neatitinka UEFA keliamų reikalavimų, miesto ekipa dalį sezono namų rungtynes turės žaisti Klaipėdoje - "Atlanto" stadione, o Marijampolės "Sūduva" tol, kol bus baigti miesto stadiono rekonstrukcijos darbai, visas rungtynes žais svečiuose.

Šiame sezone atrodo netrūks naujovių - pagrindinė naujovė yra ta, kad čempionatą organizuos nebe Lietuvos Futbolo Federacija (LFF), o Nacionalinė Futbolo Klubų Asociacija (NFKA). Dar viena sezono naujovė yra lygos klubų ir lygos klubų žaidėjų rinktinės mačai. Tokius sutikimus rengti buvo nuspręsta tam, kad Lietuvoje būtų rezervinė rinktinė, kurios žaidėjai pakeistų žaisti negalinčius Nacionalinės rinktinės žaidėjus.

Kaip niekad vėlai buvo patvirtintas šio sezono "A Lygos" tvarkaraštis - pagrindinis pasikeitimas jame yra tai, kad rungtynės buvo perkeltos iš penktadienio į sekmadienį. Tai padaryta buvo norint pritraukti kuo daugiau žiūrovų į čempionato rungtynes, tačiau tuo labai nepatenkinti yra žaidėjai, kurie mielai praleistų savaitgalius su šeimomis ar draugais.

Prieš kelias dienas NFKA paskelbė, jog šiame sezone klubai rungtyniaus su garsios pasaulyje firmos "Adidas" gaminamais "Roteiro" kamuoliais - tokiais kamuoliais bus žaidžiamos ir šių metų Europos čempionato rungtynės Portugalijoje.Mieli lankytojai,

EuroFootball.lt buvo sulaukę nemažai priekaištų, kad nenušviečia Lietuvos futbolo naujienų, tačiau mes norime Jus patikinti, kad tikrai stengsimės kaip tik galėdami informuoti Jus apie visas Lietuvos futbolo naujienas, rungtynes ar gandus. Mes, dar ganėtinai jaunas portalas, stengiames užmegzti kuo glaudesnius santykius su Lietuvos futbolo klubais bei čempionato rengėjais. Nuoširdžiai linkime Jums įdomaus ir įtraukiančio sezono bei tikimės dažnų Jūsų apsilankymų bei su džiaugsmu pranešame, jog jau rytoj portale galėsite rasti visų "A Lygos" klubų sudėtis.

Dėkojame už Jūsų palaikymą,
EuroFootball.lt kolektyvas
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos