Incidentas „Arsenal“ rungtynėse: Arteta buvo nustebęs, kaip iš aikštės nebuvo išvarytas McArthuras © REUTERS nuotr.

Vakarykštės rungtynės tarp „Arsenal“ ir „Crystal Palace“ komandų dėl vieno incidento galbūt galėjo pasibaigti kitaip.

Pirmajame kėlinyje „Crystal Palace“ saugas Jamesas McArthuras grubiai prasižengė prieš Bukayo Saka, tiesiog jauną anglą nuskindamas.

Po rungtynių kone visi futbolo ekspertai ir sirgaliai teigė, kad čia buvo akivaizdi teisėjo ir VAR sistemos klaida, jog škotas liko aikštėje.

Nors McArthuras ir netyčia pataikė į Bukayo Saka, epizodas pasirodė labai žiaurus. Po šio epizodo jaunasis anglas negalėjo tęsti rungtynių ir buvo pakeistas po pirmojo kėlinio.

Po rungtynių „Arsenal“ strategas Mikelis Arteta buvo labai nustebęs, jog „Crystal Palace“ saugas liko aikštėje.

Ispanas komentavo: „Bukayo negalėjo tęsti rungtynių, turėjome jį išimti per pertrauką. Mačiau veiksmą ir negalėjau patikėti, kaip žaidėjas (McArthuras) liko aikštėje.“

Vakar Londono derbis, tarp „Arsenal“ ir „Crystal Palace“ ekipų, pasibaigė dramatiškomis lygiosiomis 2:2.