"Inter" antrajame rungtynių kėlinyje palaužė "AC Milan" ekipą

Šeštadienį Italijos "Serie A" ketvirto turo centrinėje dvikovoje Milano "Inter" išvykoje rezultatu 2:0 palaužė to paties miesto "AC Milan" ekipą.

"Inter" kamuolį į varžovų vartus pasiuntė jau 35-ąją minutę, tačiau Lautaro Martinezo įvartis dėl pažeistos nuošalės taisyklės nebuvo įskaitytas po VAR peržiūros.

Svečiai pirmąjį savo įvartį pasiekė iškart po pertraukos, kai 49-ąją minutę Marcelo Brozovičiaus smūgiuotas kamuolys rikošetu nuo varžovo įskriejo į vartų tinklą.

"Inter" ekipos pergalę 78-ąją minutę įtvirtino oro dvikovą baudos aikštelėje laimėjęs Romelu Lukaku, kuriam tai buvo jau trečiasis įvartis "Serie A" pirmenybėse šį sezoną.

Ketvirtąją pergalę šį sezoną iškovojusi "Inter" ekipa išlieka vienvalde čempionato lydere, "AC Milan" su šešiais taškais rikiuojasi devintoje vietoje.

"AC Milan" 0:2 "Inter"
49' [0:1] M. Brozovic
78' [0:2] R. Lukaku

Straipsnio įvertinimas: 1 2
  • 100% (IP: 4f9adf77b)

Pagal žaidima,rezultata,Milanas ne lygis šiuo metu Interui. Manau Juventus,Inter,Napoli, aiskus pirmas trejetas,tik vietos tarp ju dar ne. Visi kiti žingniu ar dviem už ju.

• 9
  • . (IP: bcd3cb262)
    Bulka (IP: 4f9adf77b)

Toks derbis o tik keturi komentarai. Viršui čigonai kaskokiam kaimui pralose visi verdanciu sisiuka i bata daro ir kruva komentaru

Koks skirtumas kiek tu komentaru? Svarbu diskutuot su tais zmonems, kuri ta tema idomi, o ne tam, kad sulaukt mases zmoniu komentaru

• 8
  • AJAX (IP: 4f9adf77b)

Kaip kaškas mėgsta šitam saite sakyt? Sakykit ka norit...Bet tas Lukaku gerai kad pasitepė iš MU. Aišku jis ne Icardi,kitokio plano žaidėjas. Bet toi pelkei kur jis buvo,jam ten butu visai pražutis.

• 5
  • Vh (IP: 29ff559fb)

Milanas patobulėjo nuo varžybų su Udinese - šį kartą į vartų plotą per +90 min pataikė 1 kartą į vartų plotą. Milan treneris iki Kalėdų poste neišlaikys.

• 5
  • durnius (IP: 2f79cdc2b)

serie a nera pati populiariausia,bet ir nera neidomi.. durneliai atsipeikekit.. kas dominates sportu ir futbolu viskas yra idomu.Bicas sako neidomi,bet vistiek ziurejo..

• 4
  • N1 (IP: 241e95fa6)

Pijotekas medis yra one season wonder 15m vertas 😀

• -1
  • Saugirdas Liepa

Džiugu už Lukaku peasitikėjima verčia įvarčiais!!!

• 0
  • n1 (IP: da68e8369)

Malonu stebet grazu inter zaidima, jei dar conte pradetu zaisti nuo pradziu be asamoah su dambrosio o su alexiu ir politano galetume pakovot pilnai tiek borusia tiek barca.

• 0
  • forza juve (IP: d7003da6e)

Man nepatiko toks rezultatas, kodėl tada interas nelaimėjo namie pries praha, ir nejaugi pjontekas tebuvo vieno sezono žaidėjas, tikrai maniau tas kietas