„Inter“ gavo skaudų antausį nuo „Bologna“, „Atalanta“ priartėjo prie trečiosios vietos © Zuma Press nuotr.

Sekmadienį tęsiasi 30-ojo „Serie A“ turo kovos.

Skaudų pralaimėjimą namuose patyrė Milano „Inter“ ekipa, kuri rezultatu 1:2 nusileido „Bologna“ futbolininkams.

„Inter“ pirmavo po 22-ąją minutę Romelu Lukaku pelnyto įvarčio.

Antrajame kėlinyje atrodė, kad viskas klostosi Milano ekipos naudai: 57-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas „Bologna“ gynėjas Roberto Soriano, o 62-ąją minutę Lautaro Martinezas stojo mušti 11 metrų baudinio, tačiau jo nerealizavo.

Net mažumoje žaisdama „Bologna“ rezultatą išlygino – 74-ąją minutę pasižymėjo Musa Juwara.

„Inter“ bėdos tęsėsi 77-ąją minutę, kai iš aikštės buvo pašalintas Alessandro Bastoni.

„Bologna“ ekipai pergalę padovanojo 80-ąją minutę Musa Barrowo pelnytas įvartis.

Šiuo „Inter“ kluptelėjimu pasinaudojo „Atalanta“, kuri išvykoje minimaliu rezultatu 1:0 palaužė „Cagliari“ ekipą.

Lemiami įvykiai įvyko pirmojo kėlinio viduryje: 26-ąją minutę už paskutinės vilties pražangą baudos aikštelėje iš aikštės buvo pašalintas Andrea Carboni, o skirtą 11 metrų baudinį realizavo Luisas Murielis.

„Atalanta“ šiuo metu nuo trečioje vietoje esančios „Inter“ ekipos atsilieka vos vienu tašku.

• Matracas

Jei taip ir toliau tai Atalanta gali finišuot ir antri bei pagerint savo praeito sezono performansą

• 3
  • Skistinho (IP: 7f07ae115)

Kazkaip mazai comenntu cia,o naujiena,tai idomi juk,nu reikia palaukti dar,gal dar ateis cia kazkas pakomentuoti ka nors apie si ivyki netiketa😀

• 2
  • Pipiec (IP: 85a4d751e)

Gerai Interas uzjudejo, pirmavo 1 0 ir muse baudini pries 10 likube Bologna... Jeigu butu kokios zemesnes lygos macas tai tikrai fiksu galima itaritet 😀d