„Inter“ gavo skaudų antausį nuo „Bologna“, „Atalanta“ priartėjo prie trečiosios vietos © Zuma Press nuotr.

Sekmadienį tęsiasi 30-ojo „Serie A“ turo kovos.

Skaudų pralaimėjimą namuose patyrė Milano „Inter“ ekipa, kuri rezultatu 1:2 nusileido „Bologna“ futbolininkams.

„Inter“ pirmavo po 22-ąją minutę Romelu Lukaku pelnyto įvarčio.

Antrajame kėlinyje atrodė, kad viskas klostosi Milano ekipos naudai: 57-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas „Bologna“ gynėjas Roberto Soriano, o 62-ąją minutę Lautaro Martinezas stojo mušti 11 metrų baudinio, tačiau jo nerealizavo.

Net mažumoje žaisdama „Bologna“ rezultatą išlygino – 74-ąją minutę pasižymėjo Musa Juwara.

„Inter“ bėdos tęsėsi 77-ąją minutę, kai iš aikštės buvo pašalintas Alessandro Bastoni.

„Bologna“ ekipai pergalę padovanojo 80-ąją minutę Musa Barrowo pelnytas įvartis.

Šiuo „Inter“ kluptelėjimu pasinaudojo „Atalanta“, kuri išvykoje minimaliu rezultatu 1:0 palaužė „Cagliari“ ekipą.

Lemiami įvykiai įvyko pirmojo kėlinio viduryje: 26-ąją minutę už paskutinės vilties pražangą baudos aikštelėje iš aikštės buvo pašalintas Andrea Carboni, o skirtą 11 metrų baudinį realizavo Luisas Murielis.

„Atalanta“ šiuo metu nuo trečioje vietoje esančios „Inter“ ekipos atsilieka vos vienu tašku.

„Brescia“ 2:0 „Verona“

„Sampdoria“ 3:0 SPAL

„Udinese“ 2:2 „Genoa“

„Parma“ 1:2 „Fiorentina“