"Inter" ir "Roma" pergalės Italijos pirmenybėse © Eurofootball.lt
Italijos čempionate trečiadienį sužaistos dvejos atidėtos rungtynės. Pergales iškovojo abu lyderiai - Milano "Inter" be vargo sutriuškino buksuojantį Romos "Lazio", o "AS Roma" 2-0 palaužė "Cagliari".

Milano "%c00037" 3 - 0 Romos "%c00019"
22' [1 - 0] Zlatan Ibrahimovic (iš 11 m. baudinio)
33' [2 - 0] Douglas Maicon
55' [3 - 0] David Suazo

Pirmąją realią progą pasižymėti šiame mače 14-ąją minutę turėjo "Lazio", bet Goranui Pandevui iš dešiniojo baudos aikštelės krašto nepavyko pataikyti į vartus.

Šeimininkai į tai atsakė keliomis pavojingomis atakomis, kurių viena baigėsi įvarčiu - kampinio metu gynėjas Guglielmo Stendardo baudos aikštelėje prilaikė Nicolasą Burdisso ir teisėjas skyrė abejotiną 11 metrų baudinį, kurį be vargo realizavo Z.Ibrahimovičius.

Netrukus po to Romos ekipai dar kartą nepavyko apsiginti nuo standartinės situacijos - vėlgi po kampinio visiškai vienas paliktas Maiconas iš kelių metrų antrą kartą nuginklavo Marco Ballottą ir padvigubino skirtumą.

Paskutinę vinį į "Lazio" karstą sužaidus 10 minučių antrajame kėlinyje įkalė D.Suazo. Po šio įvarčio svečiai bandė atakuoti, tačiau "Inter" gynėjai ir vartininkas neklydo, išlaikydami savo vartus sausais.

"%c00028" 2 - 0 "%c00216"
28' [1 - 0] Rodrigo Taddei
36' [2 - 0] Rodrigo Taddei