"Inter" ir vėl prarado taškus bei leido "Napoli" atitrūkti (VIDEO)

Šiandien sužaistas pirmasis "Serie A" pirmenybių susitikimas. Bergame kovėsi vietos "Atalanta" ir Milano "Inter".

Pirmieji po Jeisono Murillo įvarčio į savus vartus į priekį išsiveržė šeimininkai. Vis dėlto, jau 25-ąją minutę savo ekipos vartininką nuginklavo ir Rafaelis Toloi.

Visos rungtynės klostėsi itin atkakliai, ką demonstruoja ir teisėjo parodytos devynios geltonos kortelės. Vis dėlto, daugiau pasižymėti šiame mače komandoms nepavyko.

Beveik visą pirmąją sezono dalį čempionate pirmavę "nerazzurri" taškus prarado antrąkart iš eilės - praėjusią savaitę jie nusileido "Sassuolo".

Vėlesniame mače Turine susigrūmė "Torino" bei "Frosinone" futbolininkai. Čia pergalę rezultatu 4-2 iškovojo šeimininkai, kuriems trys taškai leido pakilti į vienuoliktąją vietą.

Jau devintąją minutę nugalėtojus į priekį išvedė iš turo po stiprius Europos klubus sugrįžęs snaiperis Ciro Immobile, kuris realizavo 11 metrų baudinį. Dar pirmajame kėlinyje svečiams rezultatą buvo pavykę išlyginti, bet tuomet suspindo Andrea Belotti, kurio puikus žaidimas atnešė ekipai tris įvarčius. Dubliu jis pasižymėjo pats, o rezultatyvų perdavimą vėliau atliko Marco Benassi.

Lygos naujokas "Frosinone" su 15 taškų lieka iškritimo zonoje bei rytoj gali nusmukti į devynioliktąją poziciją.

"Inter" kluptelėjimu pasinaudojo "Napoli", savoje tvirtovėje privertęs pasiduoti minėtąjį "Sassuolo" klubą. Svečiai pirmąjį šių rungtynių įvartį nuo 11 metrų žymos pelnė jau trečiąją minutę, bet Maurizio Sarri auklėtiniai nepasimetė bei dar iki pertraukos Jose Callejono ir Gonzalo Higuaino pastangomis persvėrė rezultatą.

Antrajame kėlinyje Neapolio vienuolikė užtikrintai kontroliavo situaciją, o Higuainas baigiantis dvikovai dar pelnė savo antrąjį įvartį. Per 20 Italijos čempionato rungtynių argentinietis savo sąskaitoje turi 20 tikslių smūgių - daugiau nei bet kuris kitas futbolininkas didžiosiose Europos lygose.

"Atalanta" 1 - 1 "Inter"
[1-0] 18' Jeison Murillo (į savus vartus)
[1-1] 25' Rafael Toloi (į savus vartus)

"Torino" 4 - 2 "Frosinone"
[1-0] 9' Ciro Immobile (iš 11 metrų baudinio)
[1-1] 33' Paolo Sammarco
[2-1] 37' Andrea Belotti
[3-1] 41' Andrea Belotti
[3-2] 74' Danilo Fernando Avelar (į savus vartus)