„Inter“ išsaugojo šansus pakovoti dėl čempionų titulo © JumpStory nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose rungtynėse Milano „Inter“ išvykoje rezultatu 3:1 palaužė „Cagliari“ ekipą ir išsaugojo minimalius šansus paskutiniame ture pakovoti dėl Italijos čempionų vardo.

Svečiai pasižymėjo 11 minutę, tačiau Milano Skriniaro tikslus smūgis buvo anuliuotas po VAR peržiūros.

Vis gi, 25 minutę „Inter“ išsiveržė į priekį ir šį kartą jie tai padarė nepažeisdami taisyklių. Po Ivano Perisiciaus aukšto perdavimo Matteo Darmianas smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 1:0.

Svečiai savo persvarą padvigubino 51 minutę. Šį kartą galingu žemu smūgiu oponentų vartininkui Allesio Cragno šansų nepaliko Lautaro Martinezas.

Tačiau, „Cagliari“ davė atsaką vos už poros minučių. Charalamposas Lykogiannis fantastišku šūviu iš toli pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 2:1.

Vis gi, svečiai visus klausimus rungtynėse išsprendė 84 minutę. Lautaro Martinezas įsirašė į savo sąskaitą dublį, technišku smūgiu perkeldamas kamuolį per oponentų vartininką.

Po šių rungtynių „Inter“ išsuagoja minimalius šansus iškovoti čempionų titulą. Paskutiniame turi jie turi pasiekti pergalę prieš „Sampdoria“ ir tikėtis, jog pirmoje vietoje esantis „AC Milan“ patirs pralaimėjimą.