"Inter" išvykoje skaudžiai krito prieš "Atalanta"

Dėl Čempionų lygos vietos kovojanti Milano "Inter" išvykoje 4:1 krito prieš "Atalanta".

Pačioje mačo pradžioje šeimininkus į priekį išvedė H. Hateboer. Iki pertraukos rezultatas nekito.

Antrojoje kėlinio pradžioje rezultatą  išlygino Mauro Icardi. Tai buvo paskutinis "Inter" įvartis.

Netrukus rezultatą persvėrė G. Mancini. Artėjant mačui prie pabaigos dar po įvartį pridėjo B. Djimsiti bei A. Gomezas.

Vaidoshius

Fantastinis turas Parmai, geriau ir būti negali 😀 +8 taškai nuo iškritimo zonos po trečdalio čempionato su išnuomuota armija + Gervė 😀 Kas galėjo pagalvoti. Kita vertus pensininkų lyga gana žemo pajėgumo, neskaitant Rubentuso lažybininkų visos likusios komandos nieko rimto neturi.