"Inter" Italijoje pakilo į pirmą vietą © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos čempionate įvyko likusios 4 turo rungtynės. Lygos lyderiu tapo „Inter“, „Palermo“ prarado pirmuosius taškus, po praeito turo nesėkmės atsigavusi „Roma“ iškovojo triuškinančią pergalę.

Milano „Inter“ rungtynėse prieš „Chievo“ pirmavo net keturių įvarčių skirtumu, tačiau paskutinėse minutėse vos neiššvaistė savo pranašumo. Susitikimas baigėsi rezultatu 4-3.

Pirmasis rungtynių įvartis buvo įmuštas 11 rungtynių minutę – po Olivier Dacourt perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Hernanas Crespo. „Inter“ antrojo kėlinio pirmojoje pusėje pradėjo visiškai dominuoti ir 58 minutę Walteris Samuelis kampinio metu padvigubino skirtumą tarp ekipų. Vos po šešių minučių Dejanas Stankovičius puikiu smūgiu iš 30 metrų pelnė trečiąjį savo komandos įvartį. Praėjus dar keturioms minutėms, antrąjį savo įvartį rungtynėse pelnė Hernanas Crespo.

Po šios įvarčių fiestos šeimininkai atsipalaidavo ir, kaip paaiškėjo vėliau, tai vos nepavertė jų rungtynių tragedija. 76 minutę „Chievo“ užsidirbo 11 metrų baudinį į varžovų vartus ir jį sėkmingai realizavo Emanuele Pesaresi. Po dešimties minučių Simone Tiribocchi dar labiau sušvelnino skirtumą tarp komandų, taikliu tolimu smūgiu pasiųsdamas kamuolį į varžovų vartus. Dar po dviejų minučių Matteo Brighi pelnė trečiąjį savo komandos įvartį, šįkart jau nejuokais išgąsdindamas „Inter“ ekipos sirgalius. Visgi svečiams nepavyko įmušti ketvirtojo įvarčio ir rungtynes Veronos klubo futbolininkai baigė neiškovoję nei taško.

„Palermo“ po šio turo nebegalės džiaugtis vieta turnyrinės lentelės viršuje – klubas užleido šią poziciją svečiuose 0-2 pralaimėdamas vidutiniokui „Empoli“.

Svečiai turėjo puikią galimybę išsiveržti į priekį pirmajame rungtynių kėlinyje, kuomet teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į „Empoli“ vartus. Tačiau Franco Brienza nesugebėjo realizuoti baudinio ir rezultatas išliko 0-0. Tuo pasinaudoję šeimininkai 28 minutę išsiveržė į priekį – Luca Saudati smūgiu galva įmušė pirmąjį rungtynių įvartį.

Antrojo kėlinio metu šeimininkai užtvirtino savo persvarą, kuomet Sergio Almirono puikus tolimas smūgis įskriejo tiesiai į vartų „devyniukę“. Rungtynes „Palermo“ klubui dar labiau apkartino jų pabaigoje Roberto Guanai parodyta raudona kortelė.

Po praėjusio turo nesėkmės prieš „Inter“ ekipą atsigavo „Roma“. Sostinės klubas išvykoje rezultatu 4-0 sutriuškino „Parma“ vienuolikę.

Po ilgos traumos į rikiuotę grįžęs Vincenzo Montella jau penktąją minutę išvedė svečius į priekį, puikiai suvaldydamas kamuolį tarp dviejų gynėjų ir pasiųsdamas jį į vartus. Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą „Roma“ padvigubino skirtumą – Simone Perrotta, atsidūręs kontratakos smaigalyje, dar kartą nuginklavo „Parma“ vartininką.

54 minutę Aleandro Rosi pelnė pirmąjį savo įvartį „Serie A“ pirmenybėse, taip užtvirtindamas savo ekipos pergalę. Varžovų triuškinimą „Roma“ užbaigė bėgant pridėtiniam rungtynių laikui, kuomet po Ricardo Faty perdavimo įvartį pelnė Alberto Aquilani.

Vis labiau įsibėgėjantis „Lazio“ klubas iškovojo antrą pergalę iš eilės, namuose rezultatu 1-0 įveikęs „Atalanta“ ekipą. Vienintelį rungtynių įvartį 69 minutę pelnė Sebastiano Siviglia, po baudos smūgio iš arti nukreipęs kamuolį į vartus.

Kitose rungtynėse „Ascoli“ namie sužaidė lygiosiomis 1-1 su „Sampdoria“ ekipa. Šeimininkai išsiveržė į priekį 16 minutę po Marco Delvecchio įvarčio. Jų šansai iškovoti tris taškus dar labiau padidėjo, kuomet 55 minutę raudona kortelė buvo parodyta varžovų žaidėjui Giulio Falcone. Visgi „Sampdoria“ nepalūžo ir sugebėjo išlyginti rezultatą dėka Gennaro Del Vecchio įvarčio.

Naujokai „Torino“ pagaliau iškovojo pirmuosius taškus, išvykoje sužaidę 1-1 su „Reggina“ ekipa. Nors Turino klubas nuo 56 ir pralaiminėjo, Alberto Zaccheroni auklėtiniai sugebėjo išlyginti rezultatą ir įsirašyti į savo sąskaitą pirmąjį tašką.

„Siena“ sugebėjo iškovoti pirmuosius taškus namuose, nors ir paskutinįjį pusvalandį rungtyniavo dešimtiese, rungtynėse prieš „Cagliari“, kurios baigėsi 0-0.

Paskutinėse šio turo rungtynėse „Fiorentina“ pratęsė nesėkmingą sezoną rezultatu 0-1 išvykoje nusileisdama „Udinese“ ekipai. Šeimininkams pergalę lėmė 40 minutę Vincenzo Iaquinta pelnytas įvartis.

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

“ %c00037” 4 – 3 “%c00068”
11` [1 – 0] Hernan Crespo
58` [2 – 0] Walter Samuel
63` [3 – 0] Dejan Stankovic
69` [4 – 0] Hernan Crespo
75` [4 – 1] Emanuele Pesaresi (11m)
86` [4 – 2] Simone Tiribocchi
88` [4 – 3] Matteo Brighi

“%c00085” 2 – 0 “%c00200”
28` [1 – 0] Luca Saudati
54` [2 – 0] Sergio Almiron

86` iš aikštelės pašalintas Roberto Guana (“Palermo”)

“%c00029” 0 – 4 “%c00028”
5` [0 – 1] Vincenzo Montella
45` [0 – 2] Simone Perrotta
45` [0 – 3] Aleandro Rosi
90` [0 – 4] Alberto Aquilani

“%c00019” 1 – 0 “%c00215”
69` [1 – 0] Sebastian Siviglia

“%c00262” 1 – 1 “%c00070”
16` [1 – 0] Marco Delvecchio
66` [1 – 1] Gennaro Del Vecchio

55` iš aikštės pašalintas Giulio Falcone (“Sampdoria”)

“%c00081” 1 – 1 “%c00251”
56` [1 – 0] Francesco Modesto
67` [1 – 1] Gianluca Comotto

“%c00080” 0 – 0 “%c00216”

64` iš aikštės pašalintas Daniele Portanova (“Siena”)

“%c00063” 1 – 0 “%c00143”
40` [1 – 0] Vincenzo Iaquinta