"Inter" laimėjo 12 kartą iš eilės © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos lygoje buvo sužaistos dvejos rungtynės. Čempionato lyderiai „Inter“ išvykoje nugalėjo „Torino“ klubą, o „Empoli“ namuose įtikinamai įveikė „Parma“ ekipą.

„Inter“ pasiekė naują „Serie A“ rekordą – klubas Italijos lygoje laimėjo net dvyliktą susitikimą iš eilės. Tai Milano klubui pavyko padaryti išvykoje 3-1 įveikus „Torino“.

Tai ne vienintelė džiugi žinia „Inter“ gerbėjams. Šiose rungtynėse vėl pasižymėti sugebėjo brazilas Adriano, kuris įmušė įvartį trečiose rungtynėse iš eilės. Brazilas pelnė pirmajį rungtynių įvartį - 24 minutę jo tautietis Maiconas perdavė kamuolį į baudos aikštelę ir Adriano smūgiu galva išvedė savo komandą į priekį.

Visgi „Torino“ sugebėjo išlyginti rezultatą. 59 minutę Stefano Fiore smūgis kliudė „Inter“ gynėjo Marco Materazzi koją ir kamuolys, pakeitęs skriejimo kryptį, atsidūrė vartuose bei paliko bejėgį svečių vartininką Julio Cesarą. Tačiau „Torino“ žaidėjams dar nebaigus švęsti, Milano ekipa dar kartą išsiveržį į priekį. Praėjus vos 30 sekundžių nuo šeimininkų įvarčio, Zlatanas Ibrahimovičius puikiu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką ir atstatė savo komandos pranašumą.

84 minutę Adriano atsidūrė vienas prieš varžovų vartininką Christianą Abbiati ir šis, nepataikęs į kamuolį, pargriovė brazilą. Teisėjas nedvejodamas pašalino italą iš aikštės ir paskyrė 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus, kurį sėkmingai realizavo Marco Materazzi.

Kitose rungtynėse „Empoli“ namuose rezultatu 2-0 įveikė „Parma“ ekipą, kuri susitikimą baigė dešimtyje dėl Ferdinando Coly raudonos kortelės.

Šeimininkus į priekį išvedė 27 minutę pelnytas Andrea Raggi įvartis. Italui tai buvo pirmasis įvartis „Serie A“ lygoje. 76 minutę „Empoli“ pergalę užtvirtino vos prieš kelias minutes aikštėje pasirodęs Davide Matteini.

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

„%c00251“ 1 – 3 „%c00037“
24` [0 – 1] Adriano
59` [1 – 1] Stefano Fiore
60` [1 – 2] Zlatan Ibrahimovic
85` [1 – 3] Marco Materazzi (11m)

„%c00085“ 2 – 0 „%c00029“
26` [1 – 0] Andrea Raggi
77` [2 – 0] Davide Matteini