“Inter” metus baigia ketvirtoje vietoje © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos pirmenybėse sužaistos likusios aštuonerios 16-ojo turo rungtynės. Ketvirtoje vietoje metus baigė šį sezoną nesekmės dar nepatyręs Milano "Inter", o "Udinese" priartėjo prie antroje vietoje esančio "Milan".

"Inter" vos ketvirtąją sezono pergalę iškovojo namuose prieš "Brescia" su Mariumi Stankevičiumi, palaužę varžovus minimalia vieno įvarčio persvara. Pergalingą įvartį baudos smūgiu įmušė Siniša Mihajlovičius. Žymiai geriau sekėsi "Udinese" klubui, kuris trijų įvarčių pranašumu nugalėjo Romos "Lazio" ekipą, kurios treneris D.Caso po nesėkmingos sezono pradžios greičiausiai netrukus bus atleistas.

Vienodai taškų su "Inter" turi "Sampdoria", gana netikėtai lengvai išvykoje įveikusi "Lecce" ekipą, ir taip pat "Palermo", taip vadinamame salų derbyje nepagailėjęs "Cagliari" ekipos ir sutriuškinęs ją 3-0.

Triuškinančią pergalę pasiekė ir itin nepastoviai rungtyniaujanti "Roma“" rezultatu 5-1 nepalikusi didesnių vilčių debiutanto P.Carmignani treniruojamai "Parma" komandai. Beje du kartus šiame mače pasižymėjęs "Roma" kapitonas F.Totti su 108 įvarčiais tapo rezultatyviausiu visų laikų klubo žaidėju.

Lygiosiomis baigėsi tik susitikimas tarp “Siena“ ir "Livorno" klubų, tuo tarpu ketvirtąją sezono pergalę iškovojo "Bologna", namuose 2-0 nugalėjusi "Reggina". Tokiu pačiu rezultatu "Fiorentina" laimėjo prieš "Chievo" vienuolikę.

Turnyrinė lentelė

Sekmadienio rezultatai:

"%c00069" 2 – 0 "%c00081"
4’ [1 – 0] Claudio Bellucci
63’ [2 – 0] Mourad Meghni

82’ Salvatore Soviero ("Reggina") pašalintas iš aikštės

"%c00143" 2 – 0 "%c00068"
45’ [1 – 0] Christian Rigano
70’ [2 – 0] Javier Portillo

89’ Cristian Maggio (“Fiorentina”) pašalintas iš aikštės

"%c00037" 1 – 0 "%c00079"
23’ [1 – 0] Sinisa Mihajlovic

Marius Stankevičius žaidė visas rungtynes

"%c00061" 1 – 4 "%c00070"
38’ [0 – 1] Francesco Flachi (11m.)
50’ [0 – 2] Francesco Flachi
53’ [1 – 2] Mirko Vucinic
60’ [1 – 3] Max Tonetto
90’ [1 – 4] Vitaly Kutuzov

36’ Souleymane Diamoutene ("Lecce") pašalintas iš aikštės

"%c00028" 5 – 1 "%c00029"
10’ [1 – 0] Antonio Cassano
29’ [2 – 0] Francesco Totti
45’ [2 – 1] Cesare Bovo
50’ [3 – 1] Antonio Cassano
52’ [4 – 1] Vincenzo Montella
58’ [5 – 1] Francesco Totti

74’ Andrea Pisanu ("Parma") pašalintas iš aikštės

"%c00080" 1 – 1 "%c00213"
43’ [1 – 0] Simone Vergassola
56’ [1 – 1] Alessandro Lucarelli

T.Danilevičius žaidė iki 70-osios minutės

"%c00063" 3 – 0 "%c00019"
14’ [1 – 0] David Pizarro (11m.)
17’ [2 – 0] David Di Michele
36’ [3 – 0] Vincenzo Iaquinta

7’ Sebastiano Siviglia ("Lazio") pašalintas iš aikštės

"%c00200" 3 – 0 "%c00216"
33’ [1 – 0] Lamberto Zauli
37’ [2 – 0] Franco Brienza
39’ [3 – 0] Luca Toni