„Inter“ nesugebėjo įveikti „Fiorentina“ ekipos, „Napoli“ krito prieš „Parmą“ © Zuma Press nuotr.

Trečiadienį sužaistos šešerios „Serie A“ 35-ojo turo rungtynės.

Kiek netikėtą pralaimėjimą išvykoje patyrė „Napoli“ ekipa, kuri 1:2 turėjo pripažinti „Parma“ futbolininkų pranašumą.

„Parma“ per pridėtą pirmojo kėlinio laiką išsiveržė į priekį po Gianluca Caprari realizuoto 11 metrų baudinio.

Nuo tos pačios atžymos 54-ąją minutę smūgiavo Lorenzo Insigne, kuris rezultatą išlygino.

Pergalingą įvartį, taip pat nuo 11 metrų žymos, 87-ąją minutę pelnė „Parma“ saugas Dejanas Kulusevskis.

Kitose rungtynėse savo varžovų nesugebėjo įveikti Milano „Inter“ ekipa, kuri tik lygiosiomis 0:0 sužaidė su „Fiorentina“.

Šis rezultatas reiškia, kad „Juventus“ jau ketvirtadienį gali užsitikrinti „Serie A“ čempionų titulą.

„Lecce“ 3:1 „Brescia“

„Sampdoria“ 1:2 „Genoa“

SPAL 1:6 „Roma“

„Torino“ 1:1 „Verona“