"Inter" nugalėjo "Fiorentina" ekipą © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italiojs „Serie A“ čempionate įvyko likusieji 14 turo susitikimai. „Inter“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Fiorentina“, tuo tarpu „Roma“ įveikė kitą lentelės viršuje esantį klubą „Udinese“, „Lazio“ prarado dar du taškus, o „Atalanta“ šešįų įvarčių fiestoje sutriuškino „Napoli“ ekipą.

„Scudetto“ titulą ginantis Milano „Inter“ svečiuose palaužė „Fiorentina“ pasipriešinimą ir triumfavo rezultatu 2-0. Septintają vietą 2007 metų "Auksinio kamuolio" rinkimuose užėmęs Zlatanas Ibrahimovičius pasižymėjo dvejais rezultatyviais perdavimais.

Jau 10 rungtynių minutę švedas perdavė kamuolį komandos draugui Luisui Jimenezui, kuris taikliai smūgiavo į savo buvusios komandos vartus. Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą Zlatanas Ibrahimovičius dar kartą surado laisvą komandos draugą, šįsyk Julio Cruzą, ir šis smūgiu į tolimajį apatinį kampą padvigubino savo ekipos persvarą.

Visgi čempionato lyderiui dar labiau į priekį neleido atitrūkti „Roma“, kuri namuose 2-1 įveikė 4 vietoje esantį „Udinese“ klubą, kuris susitikimą dėl raudonų kortelių baigė devyniese.

10 rungtynių minutę po pakelto kampinio prie „Udinese“ vartų Ludovicas Giuly bandė smūgiuoti į vartus, tačiau jam vietoj smūgio gavosi perdavimas ir Juanas nuginklavo varžovų vartininką. Visgi vos po dviejų minučių „Udinese“ sugebėjo atstatyti pusiausvyrą. Fabio Quagliarella pademonstravo savo sugebėjimus – italas gavo kamuolį būdamas nugara į vartus, tačiau sugebėjo apsisukti ir pasiųsti kamuolį į apatinį vartų kampą.

Tačiau dar po 15 minučių „Roma“ pelnė pergalingajį įvartį. Po dviejų mėnesių pertraukos į „Roma“ rikiuotę grįžęs Rodrigo Taddei pasinaudojo sumaištimi svečių baudos aikštelėje ir taikliai smūgiavo į „Udinese“ vartus. Svečiai dar labiau savo padėti sujaukė likus 12 minučių iki rungtynių pabaigos. Buvęs „Lazio“ jaunimo komandos žaidėjas Giampiero Pinzi kirto varžovui Juanui per nugarą ir užsidirbo raudoną kortelę, o Andrea Dossena už ginčą su teisėju prieš save taip pat išvydo tos pačios spalvos kortelę, tad „Udinese“ rungtynes baigė devyniese.

Visai kitaip šis turas susiklostė kitam sostinės klubui. Nekaip sezoną pradėjęs „Lazio“ ir toliau buksuoja – šįsyk ekipa svečiuose sužaidė 1-1 su „Siena“.

23 minutę „Lazio“ išsiveržė į priekį po grubios šeimininkų vartininko Alexo Manningerio klaidos. Austras pasiuntė kamuolį tiesiai varžovui Goranui Pandevui į kojas ir šiam teliko įridenti kamuolį į tuščius vartus. Tačiau „Lazio“ vartininkas Marco Ballotta taip pat pademonstravo, kad moka vaikiškai suklysti ir nepagavo kamuolio, skriejančio į baudos aikštelę ir Massimo Maccarone tuo pasinaudojo, išlygindamas rezultatą.

Tuo tarpu „Atalanta“ išlaikė aukštą šeštą poziciją turnyrinėje lentelėje, namuose net 5-1 sutriuškinusi „Napoli“ ekipą. Jau antrojo kėlinio pradžioje, 47 minutę, Bergamo klubas pirmavo 4-0 ir buvo aišku, kad likusi rungtynių dalis tėra formalumas.