"Inter" po atkaklios kovos išplėšė pergalę prieš "Chievo" (VIDEO)

Šį vakarą sužaisti du "Serie A" mačai. Pirmajame iš jų susitiko antrojoje turnyrinės lentelės dalyje esančios "Bologna" bei "Crotone" komandos.

Kaip ir tikėtasi, pergalę čia prieš autsaiderius šventė Bolonijos futbolininkai, tačiau tris taškus jiems garantavo tik vienintelis Blerimo Džemaili įvartis.

Kitas susitikimas tarp Milano "Inter" bei Veronos "Chievo" buvo taip pat atkaklus. 34-ąją minutę svečiuose rungtyniavusius Rolando Marano auklėtinius į priekį išvedė Sergio Pellissier ir jie pirmavo daugiau nei pusvalandį.

"Madų sostinės" vienuolikei pusiausvyrą pavyko atstatyti tik 69-ąją minutę, kuomet po Antonio Candrevos perdavimo iš krašto pasižymėjo kapitonas Mauro Icardi.

Išlyginę rezultatą aikštės šeimininkai priešininkus spaudė ir toliau, o toks žaidimas davė vaisių rungtynių pabaigoje. "Chievo" ekipa galiausiai neatsilaikė prieš tikslius Ivano Perišičiaus bei Edero smūgius.

Iškovota pergalė "Inter" klubui bent iki rytojaus leidžia pakilti į penktąją vietą, garantuojančią žaidimą UEFA Europos lygos atrankoje.

[3-1] 90' Eder

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10024782" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>