"Inter" sezoną Italijoje atidarė įspūdingais įvarčiais ir triuškinančia pergale

Pirmadienį vakare Italijos "Serie A" pirmenybėse buvo sužaistos paskutinės 1-ojo turo rungtynės.

Puikia pergale sezoną šalies pirmenybėse atidarė Antonio Conte treniruojama Milano "Inter" ekipa. Romelu Lukaku pasiekė savo debiutinį įvartį, o madų sostinės klubas rezultatu 4:0 sutriuškino "Lecce".

"Inter" pranašumą įgijo ankstyvoje rungtynių stadijoje – 21-ąją minutę Marcelo Brozovičius itin techniškai pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Varžovų silpnybę gynyboje suradusi "Inter" komanda ties pirmuoju įvarčiu nesustojo ir vos po trijų minučių padidino pranašumą. Puikų reidą atlikęs Stefano Sensi oficialių debiutą "Inter" gretose pažymėjo puikiu įvarčiu.

Antrajame kėlinyje savo įvartį taip pat sukrapštė debiutines rungtynes žaidęs Romelu Lukaku. Belgas po stipraus Lautaro Martinezo smūgio pirmasis suskubo prie kamuolio ir padėjo šeimininkams įgyti triuškinančią persvarą.

Galutinį tašką, kai "Lecce" jau buvo likusi mažumoje, iš maždaug 30 metrų padėjo Antonio Candreva. Italas tolimu smūgiu nepaliko vilčių varžovų vartininkui ir galiausiai užbaigė jų kančias.

Verta paminėti, kad "Lecce" komandos sudėtyje buvo 21-erių metų lietuvis Edgaras Dubickas. Jis visą susitikimą praleido ant atsarginių suolo.

"Inter" 4 - 0 "Lecce"
21' [1 - 0] M. Brozovič
24' [2 - 0] S. Sensi
60' [3 - 0] R. Lukaku
84' [4 - 0] A. Candreva
76' D. Farias ("Lecce") pašalintas iš aikštės