„Inter“ tik pačioje mačo pabaigoje palaužė „Parmą“ © „Reuters“ nuotr.

Vėlyvą sekmadienio vakarą sužaistos dar vienerios 28-ojo „Serie A“ turo rungtynės, kuriose Milano „Inter“ išvykoje po dramatiškos kovos rezultatu 2:1 palaužė „Parmą“.

Būtent šeimininkai pirmavo didžiąją dalį rungtynių po to, kai 15-ąją minutę Gervinho išvedė savo komandą į priekį.

Atrodė, kad „Inter“ ir vėl praras taškus, tačiau 84-ąją minutę viltis iškovoti pergalę atgaivino rezultatą išlyginęs Stefanas de Vrijis. Net nespėjus atnaujinti žaidimo „Parma“ situacija tapo dar blogesnė – iš aikštės buvo pašalintas Jurajus Kučka.

„Inter“ išnaudojo kiekybinį pranašumą ir 87-ąją minutę svečiams pergalę padovanojo Alessandro Bastoni pelnytas įvartis.

Trečioje vietoje esanti „Inter“ ekipa nuo Romos „Lazio“ atsilieka keturiais taškais.