"Interas" gėdingai pralaimėjo "Sūduvai" © Eurofootball.lt
Lietuvos futbolo "A lygos" šeštojo turo rungtynėse Marijampolės "Sūduva" išvykoje net 7-0 sutriuškino pirmenybių naujokę Visagino "Intero" vienuolikę.

Vilniaus "Žalgirio" stadionas, 400 žiūrovų
Teisėjas - Nerijus Dunauskas
Visagino "%c00327" 0 - 7 Marijampolės "%c00125"
20' [0 - 1] Willer Souza Oliveira
38' [0 - 2] Nerijus Mačiulis
39' [0 - 3] Nerijus Mačiulis
45' [0 - 4] Gvidas Juška
76' [0 - 5] Artūras Kerys
83' [0 - 6] Sergiy Kozyuberda
90' [0 - 7] Willer Souza Oliveira (11 m.)

"Interas": Dubrovskij; Macianskis, Grybauskas, Gordej, Savickas; Tučinskij, G.Širmelis, Rinaldo (46' Krasnovskis), Moroz (75' Papšys); Jeršovas (46' Novikovas), Matulevičius

"Sūduva": S.Klevinskas; Milevskiy, Mikuckis, M.Skinderis, Sobol; Mačiulis (46' Shuganov), Jasaitis, Kozyuberda, Juška (69' A.Kėrys); D.Maciulevičius (46' G.Slavickas), Willer

Susitikimo pradžioje rimtesnių atakų nesukūrė nei viena komanda ir išsiskyrė tik "Sūduvos" saugo Dariaus Maciulevičiaus stiprus smūgis iš toli, šeimininkas "Interas" atsakė Deivydo Matulevičiaus nestipriu bandymu, o po svečių žaidėjo Willerio baudos smūgio kamuolys atsidūrė vartininko Petro Dubrovskio rankose.

Pirmasis mačo įvartis krito 18 minutę - po D.Maciulevičiaus perdavimo Nerijaus Mačiulio smūgį iš eigos atrėmė P.Dubrovskis, bet Willeris smūgiu per save įveikė "Intero" vartininką ir kamuolys įriedėjo į vartus.

Vėliau komandos apsikeitė ne itin pavojingais išpuoliais, o 37 minutę "Sūduva" kuriozišku įvarčiu padvigubino persvarą, kai po N.Mačiulio perdavimo rikošetu nuo gynėjo atšokusį kamuolį praleido ne tik "Sūduvos" puolėjas Gvidas Juška, bet ir "Intero" vartininkas P.Dubrovskis.

Dar po minutės pastarasis dar kartą turėjo trauktis kamuolį iš tinklo, nes atsidūręs vienas prieš vieną antrą savo įvartį pelnė N.Mačiulis. Kėliniui artėjant į pabaigą po D.Maciulevičiaus reido baudos aikštelėje ir tikslaus perdavimo smūgiu į viršutinį vartų kampą dar pasižymėjo G.Juška.

Antrajame kėlinyje į "Intero" žaidimą šiek tiek pagyvėjimo įnešė aikštėje po keitimo pasirodęs Arvydas Novikovas, bet "Sūduva" toliau dominavo aikštėje. Sužaidus valandą pro šalį nestabdydamas kamuolio mušė G.Juška, o kitoje aikštės pusėje A.Novikovo ir D.Matulevičiaus desperatiški bandymai iš toli buvo netikslūs.

69 minutę visiškai šalia vartų mušė Aleksandras Sobolis, o 76 minutę po Andrejaus Milevskio perdavimo iš krašto smūgiu galva iš arti dar vieną įvartį įmušė aikštėje po keitimo pasirodęs Artūras Kėrys.

Tačiau viskas tuo dar nesibaigė - vėliau du kartus pasižymėti nepavyko Giedriui Slavickui, ir "Sūduvos" atakoms tęsiantis po Willerio perdavimo suklaidinęs vartininką prie įvarčių autorių savo pavardę "įsirašė" ir Sergejus Koziuberda. Susitikimo pabaigoje po pražangos prieš G.Slavicką skirtą 11 metrų baudinį realizavo ir "Intero" triuškinimą baigė Willeris, kuris negausiai "Žalgirio" stadione susirinkusius žiūrovus antrą kartą nudžiugino savo įspūdingu salto.

Po šios pergalės marijampoliečiai su 11 taškų priartėjo prie lyderių "FBK Kauno" ir Vilniaus "Žalgirio" bei tapo rezultatyviausia lygos komanda. Verta pažymėti, jog būtent 7 įvarčius Algimanto Gabrio auklėtiniai buvo pelnę per visus pirmuosius penkis mačus.