Šiandien Intertoto taurės pirmajame etape startavo du Lietuvos klubai - Vilniaus "Vėtra" ir Klaipėdos "Atlantas". Sostinės klubas namuose sutriuškino varžovus iš kaimyninės Estijos ir praktiškai užsigarantavo vietą sekančiame etape, o uostamesčio komanda Maskvoje dviejų įvarčių skirtumu nusileido garsesniems priešininkams iš Rusijos.

"%c00114" - "%c00124" 2 - 0
8' Pavel Pogrebnyak 11m.
35' Vladimir Leshonok

Mačo pradžia nežadėjo nieko gero svečiams. Šeštą minutę į baudos aikštelę įsiveržusį Semedovą griovė Kunevičius, tad teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo Pogrebniakas. Šeimininkai toliau kontroliavo rungtynes ir padidino skirtumą 35 minutę - po klaidos vienas gynėjas liko prieš keturis varžovus, ir kamuolį turėjęs Lešonokas stipriu smūgiu nuginklavo vartininką Valių. Turėdami tokią persvarą maskviečiai atidavė iniciatyvą varžovams, tačiau šie nepasinaudojo sukurtomis progomos.

"%c00123" - "%c00190" 3 - 0
15', 76' %p02600
19' %p02616

Rungtynės prasidėjo lyjant lietui. Penkioliktą minutę vilnietis Vasiliauskas žemu smūgiu įmušė pirmąjį įvartį. Po keturių minučių šeimininkai kontratakuoja, kamuolį baudos aikštelės prieigose gauna Karvelis, smūgiuoja, ir kamuolys atšokęs nuo skersinio įskrieja į vartus. 32 minutę iš toliau smūgiuoti vėl pabando aktyvusis Vasiliauskas, bet kamuolys praskrieja pro šalį.
Antrojo kėlinio pradžioje labai gerą progą turi estai, bet vienas prieš vieną išbėgęs puolėjas smūgiuoja tiesiai į vartininką. "Vėtra" toliau demonstravo savo pranašumą, ir iki rungtynių pabaigos likus maždaug penkiolikai minučių trečiąjį įvartį įmušė tas pats Vasiliauskas.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos