Intertoto taurės dalyviams liko vienas žingsnis © Eurofootball.lt
Vakar buvo sužaisti pirmieji UEFA Intertoto taurės finalų susitikimai, kuriuose šešios ekipos pradėjo kovą dėl likusių trijų kelialapių į UEFA taurės varžybas.

Lengviausiai savo varžovus įveikė "Villarreal", Ispanijos derbyje nugalėjęs Madrido "Atletico" 2-0. Įvarčius nugalėtojams antrajame kėlinyje pelnė Rogeras ir Gonzalo Rodriguezas.

Kiek sunkiau sekėsi "Schalke" ekipai. Nors vokiečiai ir pirmavo po Ailtono ir Asamoah įvarčių, tačiau "Liberec" atstovaujantis Zapotocny 75-ąją minutę rezultatą sušvelnino, taip atgaivindamas čekų viltis patekti į UEFA Taurės turnyrą.

Kiek netikėtu rezultatu galime vadinti prancūzų "Lille" nulines lygiasias su Portugalijos "Uniao Leiria" ekipa. Nesugebėję įmušti namie, po pirmojo turo Prancūzijos čempionate pirmaujantys "Lille" futbolininkai tą žūtbūt turės padaryti svečių aikštėje, jeigu jie nori tęsti pasirodymą Europos turnyruose.

Atsakomosios Intertoto taurės finalo rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 24 dieną.

Pirmųjų finalo dvikovų rezultatai:

"%c00086" 2-0 "%c00017"
54' %p00859 (1-0)
76' Gonzalo Rodriguez (2-0)

"%c00015" 2-1 "Liberec"
26' %p00124 (1-0)
42' %p02428 (2-0)
75' Tomas Zapotocny (2-1)

"%c00094" 0-0 "Uniao Leiria"