Intriga Anglijoje atgyja: "Chelsea" antrajame kėlinyje palaužė "Man Utd" ekipą (VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį atidėtose Anglijos "Premier" lygos XVIII turo rungtynėse Londono "Chelsea" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2-1 palaužė čempionate pirmaujančią "Man Utd" ekipą bei pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą.

Sėkmingiau dvikovą pradėję Sero Alexo Fergusono auklėtiniai įsiveržė į priekį 29 minutę, kuomet po nuostabaus Wayne'o Rooney šūvio iš už baudos aikštelės ribų Petras Cechas buvo priverstas traukti kamuolį iš savų vartų tinklo.

Šeimininkai turėjo gerą progą atstatyti mačo pusiausvyrą kėlinio pabaigoje, tačiau Edwino van der Saro ir Nemanja Vidičiaus pastangų dėka 'raudonieji velniai' išsaugojo trapų pranašumą prieš didžiąją pertrauką.

Vis tik 'mėlynieji' pasiekė savo 54 susitikimo minutę - puikiai "Chelsea" klube pritapęs komandos naujokas Davidas Luizas stipriu smūgiu grąžino viltį Carlo Ancelotti kariaunai iškovoti tris taškus.

Įvartį pelnęs Luizas netrukus gavo geltoną kortelę, o po to dar kelis kartus neleistinai sustabdė varžovus, tačiau rungtynėms teisėjavęs Martinas Atkinsonas pasigailėjo Brazilijos nacionalinės rinktinės nario ir neišvarė jo iš aikštės.

Aukšta sparta vykęs mačas pasiekė savo kulminaciją 78 minutę, kai po Chriso Smallingo pražangos baudos aikštelėje prieš po keitimo pasirodžiusį sostinės ekipos saugą Jurijų Žirkovą arbitras nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį, kurį šaltakraujiškai realizavo Frankas Lampardas - 2-1.

Dvikovos gale akivaizdžiai susinervinęs "Man Utd" gynėjas Vidičius dusyk iš eilės pažeidė taisykles ir pelnytai prieš save išvydo raudoną kortelę, dėl kurios privalės praleisti savaitgalį vyksiantį principinį "Premier" lygos mačą su "Liverpool" klubu.

Turnyrinės lentelės lyderių pralaimėjimas gerokai pradžiugino Londono "Arsenal" futbolininkus, kurie nuo "Man Utd" ekipos atsilieka keturias taškais, tačiau yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Londono "Chelsea" 2 - 1 "Man Utd"
29' [0 - 1] W. Rooney
54' [1 - 1] D. Luiz
79' [2 - 1] F. Lampard (iš 11 m. baudinio)

90' iš aikštės pašalintas N. Vidic ("Man Utd")