Intriguojančiose rungtynėse "Gintros-Universiteto" merginos nusileido KK "Šiaulių" kolektyvui

Sausio 14 dieną Šiaulių arenos dirbtinės dangos futbolo aikštėje ginklus surėmė dviejų sporto šakų atstovai. Nuolatiniams arenos krepšinio aikštės šeimininkams vyrų krepšinio klubo “Šiauliai” krepšininkams iššūkį metė rečiau arenoje besisvečiuojančios “Gintros-Universiteto” futbolininkės.

Nuotaikingose ir teigiamų emocijų kupinose rungtynėse Lietuvos čempionės po įnirtingos kovos 5:6 (0:3) nusileido “Šiaulių” klubo krepšininkams, kurių gretose rungtyniavo ir trenerių štabas – vyr. komandos treneris Gediminas Petrauskas ir jo asistentas Vaidas Pauliukėnas.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo krepšininkai. Po tikslių Arūno Sajavičiaus ir Manto Valčiukaičio smūgių KK “Šiauliai” išsiveržė į priekį 2:0. Iki didžiosios pertraukos “Gintros-Universiteto” komandai žaidimas nesiklijavo, o tuo pasinaudoję krepšininkai, po G. Petrausko įvarčio dar labiau padidino savo persvarą – 3:0.

Po ilgosios pertraukos merginos padarė tinkamas išvadas ir ėmė demonstruoti akiai patrauklų futbolą, kuris netrukus davė ir rezultatų. Gražiu tolimu smūgiu rezultatą sušvelnino Sonata Vanagaitė, o dar vieną įvartį pridėjusi Karolina Zabolotnaja atkūrė intrigą – 2:3.

Vis tik “Šiaulių” krepšininkai nepasimetė ir vadžių nepaleido. Netrukus pelnė du įvarčius be atsako ir vėl nutolo – 5:2. Net ir tokiu sudėtingu metu Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės nepalūžo ir dar kartą sugrąžino intrigą – likus žaisti kiek mažiau nei minutei iki rungtynių laiko pabaigos K. Zabolotnaja dar kartą nuginklavo G. Petrausko ginamus vartus ir rezultatas tapo 5:6. Deja, laiko pelnyti dar vieną įvartį ir išplėšti pratęsimą “Gintros-Universiteto” komandai jau nebeužteko, todėl liko su pergale pasveikinti krepšinio atstovus.

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: K. Zabolotnaja – 2, S. Veličkaitė – 2, S. Vanagaitė – 1.

KK “Šiauliai”: M. Valčiukaitis – 3, A.Sajavičius,  E. Mološčiakas ir G. Petrauskas po 1.