"Inverness" ir "Aberdeen" pasidalino po tašką © Eurofootball.lt
Pirmadienį vakare įvyko paskutinės Škotijos čempionato 13-ojo turo varžybos tarp turnyrinės lentelės kaimynų: „Inverness“ ir „Aberdeen“. Šeimininkai pirmavo po įvarčio likus dvylikai minučių, svečiams paskutinę rungtynių minutę pavyko išplėšti lygiąsias: galutinis rezultatas 1-1.

„Inverness“ 1 – 1 „Aberdeen“
78‘ [1 – 0] Graham Bayne
90‘ [1 – 1] Steve Lovell

Rungtynes kiek aktyviau pradėjo svečiai. 19-ąją minutę „Aberdeen“ saugo Gary Dempsey iš maždaug 18 metrų smūgiuotas kamuolys atstumo pralėkė greta tolimojo vartų virpsto. Tučtuojau po akimirkos išpuoliu atsakė ir aikštės šeimininkai, bet „Inverness“ puolėjo Craigo Dargo smūgis iš tokios pat distancijos tikslo nepasiekė. Kiek vėliau šeimininkų saugo Johnas Rankino smūgį iš už baudos aikštelės prieigų sugavo „Aberdeen“ vartų sargas Jamie Langfieldas.

Antrąjį kėlinį stipriau pradėjo svečiai, bet Chriso Clarko smūgis buvo kiek netaiklus. Dar po kurio laiko Michaelis Hartas perdavė kamuolį komandos draugui Lee Milleriui, tačiau jo iš labai aštraus kampo muštas kamuolys pataikė į vartų tinklą iš kitos pusės. Bet vis dėlto pirmieji įvartį pelnė „Inverness“ futbolininkai.

78-ąją minutę po Roy`aus McBaino perdavimo griūdamas smūgiu galva iš vos kelių metrų „Aberdeen“ vartininką J.Langfieldą nuginklavo Grahamas Bayne`as. „Aberdeen“ tiesiog troško išplėšti lygiąsias, bet po keitimo pasirodęs Steve`as Lovellas sudrebino „Inverness“ vartų skersinį.

Tačiau paskutinėms rungtynių akimirkomis M.Hartas pakėlė kamuolį L.Milleriui, šis jį atmetė tam pačiam S.Lovellui ir jam beliko tik pasiųsti kamuolį į tinklą. Po šių lygiųjų abi ekipos su 19 taškų ir toliau liko turnyrinės lentelės viduryje, kadangi nepasinaudojo puikia proga aplenkti 3-ąją vietą užimantį „Rangers“.