Ir toliau be pergalės: "Man City" namuose neįveikė "Southampton" (VIDEO)

15 valandą 30 minučių Lietuvos laiku įvyko priešpaskutinė Anglijos "Premier" lygos 9-ojo turo dvikova.

"Etihad" stadione susigrūmė "Manchester City" prieš "Southampton". Pepo Guardiolos auklėtiniai trečią kartą iš eilės neiškovojo pergalės - su "šventaisiais" sužaista lygiosiomis 1-1.

Pirmajame kėlinyje "miestiečiams" sunkiai sekėsi suregzti pavojingesnę ataką prieš varžovų vartų. 27-ąją minutę šeimininkai buvo patys nubausti - po grubios Johno Stoneso klaidos vienas prieš vartininką likęs Nathanas Redmondas išvedė svečius į priekį.

30-ąją minutę rezultatas tapo lygus, tačiau kaip paaiškėjo visai netrukus - neįskaitytas. J. Stonesas galva po standartinės situacijos pasiuntė kamuolį į "Southampton" vartus, tačiau teisėjas skyrė nuošalę Sergio Aguero, kuris taip pat dalyvavo atakoje.

Antrajame kėlinyje vietoj Kevino De Bruyne pasirodė Kelechi Iheanacho. P. Guardiola žaidė su dviem puolėjais ir 55-ąją minutę tai atnešė vaisių - K. Iheanacho po puikaus Leroy'aus Sane perdavimo išlygino rezultatą.

Per likusį laiką "miestiečiai" spaudė varžovus, tačiau pralaužti puikiai sustyguotą Jose Fonte ir Virgilo Van Dijko gynybą šeimininkams taip ir nepavyko ir susitikimas baigėsi taikiai.

Net ir po antrų lygiųjų iš eilės "Man City" neprarado lyderio pozicijos. Mančesterio ekipa kartu su Londono "Arsenal" ir "Liverpool" turi po 20 taškų, tačiau jie pirmoje vietoje lieka dėl geresnio įvarčių santykio.

"Manchester City" 1 - 1 "Southampton"
27' [0 - 1] N. Redmond
55' [1 - 1] K. Iheanacho