Iranas - Nigerija spėjimas © Eurofootball.lt

Iranas visiškai "underine" komanda iš labai silpnos atrankos zonos. Užėmė 1 vietą už nugaros palikę P.Koreja, kurios jauni zaidejai neprogresuoja, o tie kurie prieš 12 metų pakliuvo į ketvertuką jau yra pensijoje bei Uzbekistaną, kuriu futbolas paskutiniu metu ženkliai sustiprėjo. Komandos pagrindas sudarytas iš šalies čempionato žaidejų, bet yra ir atstovų iš Europos bei vienas iš Kanados. Pavardėmis nevardinsiu nes jos nieko nesako tačiau verta pažymeti GK, MID, FW turi po du iš Europos klubų. GK, vienas priklauso Rubinui, bet buvo išnomuotas Portugalijos 2 lygos komandai ir sulošė 14 varžybų, kitas 2009/14m. lošė Vokietijoje Eintracht Braunschweig klube ir sulošė 92 varžybas, bet šiuo metu atstovauja Šveicarijos klubui.

Puolėjai, vienas lošia Olandijos NEC klube nuo 2013m 29/5. Kitas Belgijos St.Legie kurios sudėtyje lošė 13/14 sezone 10/4, bet perėjo į Anglijos Charlton Atletic 15/1. Ir saugai iš kurių vienas yra Fulham atstovas nuo 2012m. 43/5 ir didžiausia patirtį turintis Las Palmas atstovas nuo 2013 m. 29/5 taciau 2008/13 atstovavo Osasuna 101/8. Komandoje yra žaidėjų, kurių šaknys iš Irano ir jaunimo rinktinėse atstovavo gimtasias šalis (Vokietija, Olandija ir pan). Treneris yra Portugalas C.Queiroz su labai idomia ir keista treniravimo istorija http://en.m.wikipedia.org/wiki/Carlos_Queiroz . O visas štabas sudarytas iš JAV, Suomijos ir Portugalijos piliečių.

Nigerija, dabartiniai Afrikos čempionai, komandoje yra nemažai žinomu žaidėjų, kurių didžioji dalis atstovauja vidutinio pajėgumo Europos klubus, yra ir iš grandų, tačiau tose komandose atlikinejo labiau statistų vaidmenį: Mosses (Chelsea/Liverpool, Obi Mikel Chelsea) Musa, Odemwinge, Emenike, Ameobi, Azeez, Ambrose, Onazi yra atstovai tokių klubų CASK, Stoke City, Fenerbahche, Lazio, Almeria, Celtic, Lille/Maccabi. Komanda atrankoje užėmė pirmą vietą grupėje (Malavis, Kenija, Namibija) o atrankoje įveikė Etiopija (2-1 ir 2-0). Treniruoja nigerietis S.Keshi, kuris visą savo trenerio karjerą treniravo tik rinktines http://en.m.wikipedia.org/wiki/Stephen_Keshi.

Siūlome rizikuoti su Nigerijos kampiniais ir imti jog jie kels daugiau nei 5 kampinius per varzybas:
Manau toks totalas duodamas del Irano oponentų keltų kampinių (Angola 2, Juodkalnija 0, P.Koreja 2) išties skaičiai įspūdingi, bet Nigerija yra iš kito lygio ir 5 kampiniai labai tikėtini kas grazintų pinigus, o už 6 ir daugiau gauname pliusą. Afrikieciai per draugiškų ciklą tokio totalo nepermušė kartą vsu Mexico (4) su Graikija (5),  JAV (10), Škotija (8). Šiame statyme reik nežiūrėt į Irano oponentų rodiklius, o reik remtis Nigerijos statistika ir dėmesį patraukia varžybos prieš gynybinio stiliaus komandą Graikija, taip jose kėlė tik 5 kampinius, bet Graikija nelošė 2 numeriu ir jų gynyba prasideda iš aukštai t.y. nuo vidurio aikštės, todėl daeiti iki vartu sunku ir taip sumažina smūgių tikimybę ko pasekoje ir gauname mažai kampinių, o Iranas tikrai nėra gabus gintis nuo aikštės vidurio ir greičiausiai susispaus ties 16m, tad tokiu atveju atsiranda galimybė smūgiams.

Grupėje po pirmų varžybų (Argentina 2-1 Bosnija) Afrikieciai supranta jog šias privalo laimėti jei nori kovoti su Bosniais dėl kito etapo. Iranas turėtų lošti antru numeriu, o tai reiškia atakas ir smūgius iš oponentų pusės, kitas dalykas kai yra sutankinta gynyba rikošetu ir blokuotų smūgių tikimybė didžiulė, o ir smūgiu iš toliau turėtų būti nemažai, toliau kova 2 aukšte turėtų imt Nigerija, kurios sudėtyje yra aukštų žaidėjų ir tokiu atveju imanomi net keli kampiniai iš eilės, nemanau jog Iranas žais atvirą futbolą, o bus klampus žaidimas ir didžioji varžybų dalis vykti Azijos atstovų aikštės pusėje. Koeficientas ir totalas yra labai geri todėl ir bandome.

 

Data: 2014.06.16 22:00
Varžybos: Iranas - Nigerija
Pasirinkimas: Nigerija kels daugiau nei 5 kampinius. @1.9 Tonybet
Patikimumas 10/10

WC2014 statistika:
Spėjimų: 1
Laimėta: 0
Pralaimėta: 0
Atšaukta: 1

 

STATYMAI.com - nemokami statymai ir patarimai

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė