Irano treneris sukritikavo Klinsmanno pasisakymą: „Jo žodžiai yra gėda futbolui“ © PA nuotr.

Vokietijos futbolo legenda Jurgenas Klinsmannas po Irano pergalės (2:0) prieš Velsą labai negražiai pasisakė apie šios rinktines savybes.

Buvęs puolėjas teigė, kad Irano žaidimas yra negražus, grubus ir, negana to, šios rinktinės žaidėjai visada spaudžia teisėją.

„Tai nėra atsitiktinumas, tai yra daroma tyčia. Tai yra jų kultūros dalis, taip jie žaidžia nuolatos. 

„Jie duoda spaudimo pagrindiniam teisėjui, šoniniam teisėjui bei ketvirtajam teisėjui. Jie padeda tau prarasti koncentraciją“, – sakė J. Klinsmannas

Irano rinktinės treneris Carlosas Queirozas socialiniuose tinkluose pateikė rimtą atsakymą J. Klinsmannui.

„Šie pasisakymai apie Irano kultūrą, Irano nacionalinę rinktinę ir mano žaidėjus yra gėda futbolui.. mes norėtume pakviesti tave kaip svečią apsilankyti mūsų nacionalinės komandos stovykloje, pabendrauti su Irano žaidėjais ir išmokti šiek tiek istorijos apie šią šalį.

„Nepaisant tavo nesuprantamų pasisakymų BBC televizijoje, bandant sumenkinti mūsų pasiekimus, pasiaukojimus ir įgūdžius, mes pažadame, kad tikrai nesumenkinsime ar nepasidarysime jokių netinkamų išvadų apie tavo kultūrą, šaknis ar tavo praeitį, mes pažadame, kad tu visada būsi laukiamas mūsų šeimoje.

Tuo pačiu metu mes laukiame sprendimo iš FIFA, kalbant apie tavo požiūrį, kaip Kataro 2022 metų komiteto grupės nario. Kadangi, akivaizdu, mes tikimės, kad tu atsistatydinsi prieš vizitą mūsų stovykloje“, – į Klinsmanną kreipėsi C. Queirozas.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...