La Kor unijos "%c00089" treneris Javieras Irureta įspėjo savo žaidėjus, kad jie bus triuškinamai nugalėti "Porto" klubo, su kuriuo susitiks trečiadienį vyksiančiose Čempionų lygos pusfinalio rungtynėse, jei žais taip pat, kaip šį šeštadienį žaistose rungtynėse su "Valladolid", pasibaigusiose 1-1.

Didžiąją sezono dalį į Ispanijos čempionų titulą pretendavę "Deportivo" pastaruoju metu nacionaliniame čempionate žaidžia nekaip. Taip atsitiko ir šeštadienio rungtynėse, kuriose "SuperDepor" nesugebėjo namie įveikti lentelės apačioje esančių "Valladolid" futbolininkų. Stebint rungtynes atrodė, jog žaidėjai mintyse jau buvo trečiadienio Čempionų lygos mače.

"Kai jie įmušė įvartį, mes tikrai pradėjome žaisti geriau, - kalbėjo Irureta. - Tačiau nors mes ir išlyginome, mums pritrūko jėgų nugalėti. "Valladolid" nusipelnė lygiųjų".

"Aš buvau nepatenkintas kai kurių žaidėjų žaidimu, - tęsė treneris. - Bet tai yra futbolas. Komanda tiesiog nebuvo susikaupųsi, kaip kitose rungtynėse. Greičiausiai dėl to kaltos (trečiadienį vyksiančios) rungtynės su "Porto".

"Aš noriu laimėti Portugalijoje, - sakė Irureta. - Noriu, kad komanda žaistų kaip rungtynėse su "Milan" ("Deportivo" nugalėjo 4-0 - aut. past.). Tačiau jei mes žaisime kaip šeštadienį, "Porto" mums įmuš galybę įvarčių".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos