Iš dramatiškos D grupės į atkrintamąsias žengė „Tottenham“ ir „Eintracht“ © AP nuotr.

Dramatiškiausia šio sezono Čempionų lygos grupė D baigėsi taip pat dramatišku stiliumi.

Po įvarčio per pridėtą rungtynių laiką „Tottenham“ išvykoje 2:1 nukovė „Marseille“ futbolininkus.

Pirmojo kėlinio gale rezultatą šeimininkų naudai persvėrė Chancelis Mbemba. Antrajame kėlinyje rezultatą išlygino „pentinų“ centro gynėjas Clemenas Lenglet.

Antonio Conte auklėtiniams būtų pakakę ir lygiųjų šiame mače, norint eiti toliau. Visgi per pridėtą laiką po Pierre'o–Emile Hojbjergo įvarčio pavyko iškovoti tris taškus ir užsitikrint pirmąją vietą grupėje.

Antrąją vietą iškovojo ir į atkrintamąsias pateko Frankfurto „Eintracht“ komanda, kuri išvykoje 2:1 palaužė „Sporting“ ekipą.

Lisabonos ekipos futbolininkai buvo įsiveržė į priekį pirmajame kėlinyje po Arthuro Gomeso įvarčio. Antrajame kėlinyje pergalę Frankfurto klubui nulėmė Randalo Kolo Muani ir Daichi Kamados smūgiai.

„Sporting“ antrą sezono pusę žais Europos lygoje, o „Marseille“ liko be Europos turnyro.