G. Sirgėdas atvedė Lietuvos rinktinę į pergalę draugiškose rungtynėse © lff.lt

Sėkmingai pastaruoju metu žaidžianti Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė trečiadienį iškovojo dar vieną pergalę.

Valdo Urbono auklėtiniai draugiškose rungtynėse namuose rezultatu 2:1 palaužė Farerų Salų futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje lietuviai dominavo aikštėje, tačiau pirmojo įvarčio lietuviams teko laukti iki 42-osios minutės, kuomet pasižymėjo Gratas Sirgėdas. Po pelnyto įvarčio saugas atidavė pagarbą ir neseniai šį pasaulį palikusiam buvusiam ilgamečiam rinktinės žaidėjui Mariui Žaliūkui.

View this post on Instagram

🇱🇹⚽️Už Marių🖤

A post shared by LIETUVOS FUTBOLO NAMAI ⚽️ (@ltfutbolas) on

Tas pats G. Sirgėdas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką dar kartą nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino Lietuvos rinktinės pranašumą.

Antrajame kėlinyje svečiai kiek suaktyvino savo žaidimą ir per teisėjo pridėtą laiką sugebėjo sušvelninti atsilikimą, tačiau lietuviai atsilaikė ir šventė pergalę.

Artimiausios rungtynės mūsų rinktinės laukia lapkričio 15 dieną, kuomet išvykoje susitiks su Baltarusijos futbolininkais.

Straipsnio įvertinimas: 8 1
  • FKE
    Romas

Labai šauniai sukomentavo vaikinai, tik tas Tretjakas nekažką. Šaunuolis, Ramūnai.

Labiau migdančių komentatorių nesu girdėjęs.

• 0
  • Nusisneka, moli
    Svecias371

Ką tu tuo nori pasakyti? Su jais draugiškas žaidžia ir Danija, kuri pretenduoja į Europos stipriausių klubų top 10. Tai kuo tau neįtinka? Kad mažyčiai? Tai gal geriau tegu pažaidžia padoriai, negu su stipriais varžovais, su kuriais tik atsispardytų ir vis vien gautų į skudurus.

Danams zaist su farerais tai tas pats kaip lietuviams zaist butu su suvalku rinktine. Tie patys zmones. Taip kad pIzdink is cia su savo panokslavimais. Sesk, Du!