Įsibėgėjusi "Trakų" puolimo mašina nepaliko jokių vilčių "Šiauliams" (VIDEO)

„Trakų“ puolimo uraganas „SMScredit.lt A lygoje“ nerimsta. Antrąją vietą čempionate užimantys senosios sostinės riteriai be gailesčio susidorojo su tragiškai sezoną pradėjusiais „Šiauliais“, kamuolį į vartus pasiųsdami keturis kartus ir iškovodami penktąją pergalę iš eilės – 4:0 (1:0). Tai buvo jau 16-asis trakiškių įvartis per paskutines ketverias rungtynes. Dusyk nugalėtojų gretose pasižymėjo Lukas Kochanauskas.

Pirmajame kėlinyje abiejų komandų vartininkai daug darbo neturėjo. Pirmasis, sužaidus daugiau nei 10 minučių, gerą reakciją pademonstravo Povilas Valinčius. „Šiaulių“ vartininkas šuoliu atrėmė pavojingą Jurijaus Mamajevo baudos smūgį į apatinį vartų kampą. Jo kolega kitoje aikštės pusėje Marius Rapalis sužaidė sėkmingai kėlinio viduryje, sugebėdamas atmušti stiprų Sergijaus Ševčiuko smūgį.

Justinas Januševskis išgąsdino savo komandos trenerius, kai, bandydamas išgelbėti už galinės linijos išriedantį kamuolį, atsitrenkė į reklaminius stendus. Medikams suteikus pagalbą, po kelių minučių pagrindinis „Trakų“ gynėjas galėjo tęsti rungtynes.

Geros progos įvarčiui neišnaudojo smūgiu galva į vartus nepataikęs Ronaldas Solominas. Po Edvardo Gaurilovo aukšto perdavimo iš kairės prie Davido Aršakiano prišoko iškart du gynėjai, palikdami Trakų komandos krašto saugą be priežiūros.

Kėlinio pabaigoje „Trakai“ išsiveržė į priekį. Pargriuvęs šalia šoninės linijos J.Mamajevas  sugebėjo išsaugoti kamuolį ir jį atiduoti Artiomui Gurenkai, kuris puikiu slalomu pro kelis varžovus įsiveržė į baudos aikštelę ir puikiu smūgiu pro P.Valinčių atidarė savo įvarčių sąskaitą čempionate.

Po pertraukos iniciatyva priklausė aikštės šeimininkams, kurie, naudodamiesi tuo, kad svečių gynybos linija žaidė atsitraukusi nuo savo vartų, nuolat bandė įmesti kamuolį į laisvus plotus varžovams už nugaros ir surengti greitas atakas.

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/AXFrcIn4-u4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Tamazis Čargeišvilis griebėsi už galvos pasiuntęs kamuolį aukštai virš skersinio. Visiškai laisvas baudos aikštelėje atsidūręs legionierius iš Gruzijos nesugebėjo pataikyti į vartų plotą po gero Edvino Jasaičio perdavimo dviejų varžovų apsuptyje ir nepasinaudojo galimybe išlyginti rezultatą.

58-ą minutę savo progą išnaudojo ir įmušė ne kartą nuošalėje pabuvojęs L.Kochanauskas. Laiku įkirtęs į baudos aikštelę ir sulaukęs idealaus J.Mamajevo perdavimo, puolėjas techniškai pasiuntė kamuolį į tolimą P.Valinčiaus ginamų vartų kampą.

Po 10-ies minučių „Trakams“ pavyko surengti dar vieną žaibišką išpuolį. L.Kochanauskas iš krašto atliko idealų perdavimą link vartų, o aikštėje po keitimo pasirodžiusiam Aleksandrui Byčionokui beliko pataikyti į vartus. Tai buvo pirmasis legionieriaus iš Baltarusijos.

M.Rapaliui gelbėti savo komandą antroje dvikovos pusėje teko tik vieną kartą, kai pavojingai į artimą kampą šovė į puolimą atskubėjęs gynėjas Sergijus Semeniukas. Sykį savo vartininkui padėjo ir S.Ševčiuko smūgį už galinės linijos nukreipė kampinio metu prie virpsto stovėjęs Deividas Česnauskis.

Per arbitro pridėtą laiką galutinį tašką rungtynėse padėjo ir antrąjį savo įvartį pelnė L.Kochanauskas. Ramūnas Radavičius tiesiog padovanojo kamuolį A.Gurenkai, kuris tiksliu perdavimu vieną prieš vartus išvedė A.Byčionoką. Baltarusis sužaidė labai nesavanaudiškai ir padarė viską, kad komandos draugui liktų formalumas įmušti.