Ispanijos nacionalinės futbolo rinktinės nariai Davidas Albelda ir Xabieras Alonso teigia, kad jiems dabar yra labai svarbu nepradėti "skrajoti padebesiais" po 1-0 pergalės pirmose Euro-2004 A grupės rungtynėse su Rusija.

Vienintelį įvartį tame mače 60-ą minutę įmušė po keitimo aikštėje pasirodęs Juanas Carlosas Valeronas, padėdamas Ispanijai čempionatą pradėti pergale.

Tačiau Xabieras Alonso, kuris tose rungtynėse pasirodė po keitimo, nepervertina pasiektos pergalės.

"Tame mače mes buvome labai susikaupę, - teigė Alonso. - Dabar svarbiausia išlikti ramiems. Dar yra dalykų, kuriuos mums reikia dar "pašlifuoti" prieš kitas rungtynes."

"Mes žinome, kad rungtynėse su Graikija mums nėra garantuoti trys taškai, - tęsė Alonso. - Jie su Portugalija žaidė labai gerai ir nusipelnė pergalės."

"Valencia" saugas Davidas Albelda pritarė savo tėvynainiui: "Buvo labai svarbu pradėti čempionatą pergale. Galima žaisti geriau ar blogiau, tačiau svarbiausia yra laimėti, o ypač po to, kai Graikija nugalėjo portugalus."

"Portugalijos pralaimėjimas mums yra naudingas, - teigė "Valencia" kapitonas. - Visi galvojo, kad mes ir Portugalija lengvai žengsime toliau, tačiau graikų pergalė parodė kad tai padaryti nebus taip lengva".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos