Ispanai įveikė Čilę ir užėmė pirmąją vietą © Eurofootball.lt
Europos čempionė Ispanija sugebėjo įveikti Čilę 2-1 ir užimti pirmąją vietą H grupėje.

Ispanija 2 - 1 Čilė
25' [1 - 0] David Villa
37' [2 - 0] Andres Iniesta
47' [2 - 1] Millar

38' iš aikštės išvytas Marco Estrada (Čilė)

Ispanai aktyviau pradėjo mačą. Atakos smaigalyje kelis sykius atsidūrė puolėjas Fernando Torresas, tačiau puolėjas vis dar negali atrasti optimalios kondicijos, tad jo smūgiai buvo itin netikslūs.

Netrukus ir Čilė atsakė gana pavojingu išpuoliu, vis dėlto pirmieji į priekį rungtynėse išsiveržė ispanai - 25 minutę vartininkas Bravo išbėgo toli nuo vartų, gana netiksliai atmušė kamuolį, prie jo suskubo Davidas Villa ir tolimu smūgiu pasiuntė jį į tuščius vartus.

Ispanija, pagauta euforijos, skubėjo į priekį ir po dvylikos minučių pelnė dar vieną įvartį - Andresas Inieta pasižymėto tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą.

Tačiau pirmajame kėlinyje tai dar nebuvo įvykių pabaiga, kadangi jau po kelių minučių Čilė liko dešimtyje, kai antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo Marco Estrada.

Antrasis mačo kėlinys prasidėjo gana netikėtai, mat jau 47 minutę Millaro smūgiuotas kamuolys lietė ispanų gynėją Pique, pakeitė skriejimo kryptį ir įskriejo į Ikero Casillaso ginamus vartus.

Ispanija dar bandė kiek vėliau kurti pavojingus momentus, tačiau Čilė gana sėkmingai gynė, arba suklysdavo patys Europos čempionai.

Daugiau įvarčių mače įmušta nebuvo. Tad Ispanija grupėje liko pirmoje vietoje ir kitame etape kausis su portugalais, o Čilės priešininkė bus Brazilija.