Ispanai minimaliu rezultatu palaužė Iraką © Eurofootball.lt
Ispanija tęsia pergalingą žygį Konfederacijų Taurės turnyre. Šį kartą Europos čempionams nesugebėjo prilygti Irako nacionalinė rinktinė - rungtynės baigėsi minimalia ispanų pergale 1-0.

Ispanams tai buvo 14 pergalė iš eilės, pakartojanti pasaulio rekordą, bei 34 rungtynes be pralaimėjimo. Pasaulio rekordas šioje kategorijoje priklauso brazilams - 35 nepralaimėti mačai.

Vincente Del Bosque auklėtiniai turėjo iniciatyvą visas 90 minučių, tačiau dėl itin prasto progų realizavimo turėjo tenkintis kuklia pergale.

Pirmajame kėlinyje tiek Davidui Villa, tiek Fernando Torresui, tiek Santi Cazorlai pritrūko tikslumo, o Joanas Capdevilla prieš pat didžiąją pertrauką galva mušė tiesiai į vartininką.

Tuoj po didžiosios pertraukos Villa vėl smūgiavo pro šalį, bet po kelių akimirkų nebesuklydo ir Capdevillos iš krašto perduotą kamuolį galva pasiuntė į tinklą.

Tai buvo 30-asis "Valencia" klubo puolėjo įvartis nacionalinėje rinktinėje, kurį pelnydamas futbolininkas aplenkė Fernando Hierro bei pakilo į antrą vietą rezultatyviausių visų laikų rinktinės žaidėjų sąraše. Dabar jį lenkia tik Raulis, kurio sąskaitoje 44 tikslūs smūgiai.

Praleidę įvartį irakiečiai atsigavo bei ėmė kur kas ilgiau kontroliuoti kamuolį, tačiau didelių grėsmių prie ispanų vartų nekilo.

Bene arčiausiai tikslo buvo Nashatas Akramas, po kurio smūgio kamuolys praskriejo greta vartų.

Po šios pergalės Ispanijos rinktinė užsitikrino vietą Konfederacijų Taurės pusfinalyje.

Ispanija 1 - 0 Irakas
55' [1 - 0] David Villa