Šiand ien 19:00 Lietuvos laiku bus žaidžiamos Europos čempionato A grupės rungtynės tarp Ispanijos ir Graikijos rinktinių. Šių dviejų Europos valstybių šansai šiose rungtynėse vertinami labai skirtingai: Graikai, pasak ekspertų, bandys antrą kartą iš eilės visus nustebinti, o tuo tarpu ispanai, laikomi šios dvikovos favoritais, bandys atkeršyti graikams už skriaudą per kvalifikacinį turnyrą į šį Europos čempionatą. Tuomet kvalfikicaninėje grupėje graikai finišavo pirmoje vietoje, o ispanai, likę antri, dar turėjo žaisti atkrintamąsias rungtynes su Norvegija.

Iki praėjusio šeštadienio rungtynių graikai nebuvo įmušę įvarčio Europos čempionate, tad nenuostabu, kad dauguma rinktinės žaidėjų, įskaitant komandos kapitoną Theodorą Zakorakį, pavadino tai geriausiu karjeros momentu.

Tuo tarpu Rehhagelis, Graikijos rinktinei vadovaujantis vokietis, visą šią savaitę stengėsi nuteikti žaidėjus dvikovai su ispanais. "Pergalė prieš Portugalus buvo puiki, tačiau ji nieko nereikš, jei mes nepateksime į ketvirtfinalį," - teigė Rehhagelis.

Rehhagelis neturėtų smarkiai keisti startinės sudėties. Nors verta paminėti, kad po nugaros traumos visiškai atsigavo gynėjas Nikolas Dabizas, o Demis Nikolaidis išsigydė kojos traumą. Manoma, kad jei Rehhagelis nuspręs žaisti penkiais gynėjais, Dabizas bus startinėje sudėtyje, tačiau labiau tikėtina, kad graikai žais taktine schema 4-1-3-2, o gynybos viduryje žais Dellas ir Kapsis.

Atraminio saugo pozicijoje greičiausiai matysime Zakorakį, o Basiną - vidurio saugo pozicijoje. Kairiajame atakos krašte turėtų žaisti Giannakopoulos, o dešiniajame - Karagounis. Puolime duetą greičiausiai sudarys Nikolaidis ir Charisteas.

Ispanijos rinktinės treneris Inakis Saezas gyrė Graikijos vidurio saugus ir teigė, kad jo vadovaujamai rinktinei teks pasikliauti kraštuose žaidžiančiais saugais - Vicente kairėje ir Etxeberria dešinėje. Saezas taip pat užsiminė, kad nekeis taktinės schemos ir tai reiškia, kad Ispanija greičiausiai žais 4-2-3-1 taktine schema.

Manoma, kad treneris nenorės rizikuoti Marchena, kuris rungtynėse su Rusija gavo geltoną kortelę, ir gali šį pakeisti Cesaru Martinu. Taip pat teigiama, kad norėdamas sustiprinti puolimą, Saezas vietoj Barajos į aikštę leis Xabierą Alonso.

Tikėtina, kad vienintelį įvarti pirmosiose rungtynėse pelnęs Valeronas šiandien žais startinėje sudėtyje pakeisdamas Fernandą Morientesą. Tokiu atveju Raulis atsidurtų atakos smaigalyje.

Prognozuojamos startinės sudėtys:

Ispanija: Casillas; Raul Bravo, Helguera, Marchena, Puyol; Albelda, Xabi Alonso; Vicente, Valeron, Etxeberria; Raul.

Graikija: Nikopolidis; Fyssas, Kapsis, Dellas, Seitaridis; Zagorakis; Giannakopoulos, Basinas, Karagounis; Nikolaidis, Charisteas.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos