Ispanija - paskutinioji ketvirtfinalio dalyvė © Eurofootball.lt
Paskutinį bilietą į pasaulio čempionato ketvirtfinalį iškovojo Europos čempionė Ispanija, kuri minimaliu skirtumu įveikė Portugaliją.

Ispanija 1 - 0 Portugalija
63' [1 - 0] David Villa

89' Ricardo Costa (Portugalija) pašalintas iš aikštės

Ispanai jau per pirmąsias minutes užgulė portugalų vartus, tad vartininkas Eduardo turėjo darbo atremti du Davido Villos ir vieną Fernando Torreso pavojingą smūgį.

20 minutę "gaisras" kilo ir prie ispanų vartų, kai ne itin patikimai sužaidė vartininkas Ikeras Casillasas, tačiau Hugo Almeida nespėjo pasinaudoti palankia situacija.

Kėlinio pabaigoje dar vieną neblogą ataką surengė portugalai, tačiau iki pertraukos rezultatas išliko 0-0.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo portugalai, kurių atakos smaigalyje ir vėl atsidūrė H.Almeida. Vis dėlto jau netrukus savo pavojingas atakas surengė ir Ispanija, tačiau po keitimo aikštėje pasirodęs Fernando Llorente smūgiavo tiesiai į vartininką Eduardo,o nuo D.Villos smūgio savo vartus taip pat apgynė Eduardo.

Nepaisant to, 63 minutę ispanai išsiveržė į priekį - Xavi tiksliu perdavimu į puikią poziciją išvedė D.Villa, nors jo pirmąjį smūgį Eduardo atrėmė, tačiau antruoju bandymu puolėjas sugebėjo pasiųsti kamuolį į vartus.

Ispanai nemažino apsukų. Ypač aktyvus buvo puolėjas F.Llorente, nuo kurio smūgių Eduardo net kelis kartus gelbėjo savo komandą. Portugalijos vartininkas paplušėti turėjo ir po gynėjo Sergio Ramoso smūgio.

Portugalai bandė regzti atakas, bet jiems surengti kažko pavojingo ir nepavyko. Maža to, mačą jie dar užbaigė dešimtyje, kadangi 89 minutę už smūgį varžovui iš aikštės buvo pašalintas Ricardo Costa.