Šiandien 21:45 Lietuvos laiku Lisabonos "Jose Alvalade" stadione vyks Europos čempionato A grupės trečiojo turo rungtynės tarp Ispanijos ir Portugalijos rinktinių. Šios rungtynės bus ne tik Iberijos derbis bet, jei trečiojo turo rungtynėse su rusais graikai iškovos bent tašką, ir kova dėl vietos turnyro ketvirtfinalyje.

Portugalija antrose rungtynėse su rusais atrodė daug geriau, nei pirmosiose su graikais. Tačiau futbolo kuluaruose kalbama, kad Portugalijos rinktinės treneris Luizas Felipe Scolaris gali ir vėl pakeisti neblogai žaidusią sudėtį. Manoma, kad šiame mače nuo rungtynių pradžios vėl gali žaisti Paulo Ferreira, kuris užimtų Miguelio vietą. Tuo tarpu abejonės gaubia Pauletos vietą startinėje sudėtyje, kadangi šiam puolėjui per pirmąsias dvejas rungtynes niekaip nepavyko įmušti įvarčio. Taip pat manoma, kad Scolaris, kuris apie sudėtį stengiasi nekalbėti, nesusigundys į startinį vienuoliktuką įtraukti abejose rungtynėse puikiai po keitimo žaidusį Christianą Ronaldą.

Kitoje barikadų pusėje tikimasi net keturių pasikeitimų: treneris yra priverstas dėl dviejų geltonų kortelių žaisti negalintį Carlosą Marcheną pakeisti Juanitu Guttierezu, o traumuotą Etxeberrią dešiniajame krašte pakeis jaunasis Joaquinas, neblogai pasirodęs rungtynėse su graikais. Tai nėra vieninteliai pasikeitimai: atraminio saugo pozicijoje Xabieras Alonso pakeis Rubeną Barają, o puolime duetą su Rauliu sudarys jauniausias Ispanijos žaidėjas Fernandas Torresas. Tai reiškia, kad Fernandas Morientesas rungtynes pradės ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Nors istorija palankesnė Portugalijai, tačiau jiems pergalė šiose rungtynėse yra reikalinga kaip oras. Portugalai daug pinigų investavo į tai šio čempionato rengimą, pasisamdė trenerį Luisą Felipę Scolarį, kuris 2002 metais Pasaulio čempionate vadovaudamas Brazilijai tapo čempionu.

Rungtynėms teisėjaus švedas Andersas Friskas. Ispanijos spauda prieš šias rungtynes skaitytojams pasistengė priminti tai, kad šis treneris tendencingai palaikė šeimininkus 2002-ųjų metų Pasaulio čempionate Japonijoje ir Pietų Korėjoje.

Numanomos startinės komandų sudėtys:

Ispanija (4-4-2): Casillas; Puyol, Helguera, Juanito, Raul Bravo; Joaquin, Albelda, Xabi Alonso, Vicente; Raul, Torres.

Portugalija (4-5-1): Ricardo; Paulo Ferreira, Jorge Andrade, Ricardo Carvalho, Nuno Valente; Luis Figo, Costinha, Deco, Maniche, Simao Sabrosa; Pauleta.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos