Ispanija tik mačo pabaigoje palaužė Tunisą, prancūzai neįveikė amerikiečių (VIDEO)

Šeštadienį tęsėsi draugiškų rungtynių ciklas, kuriame rinktinės užbaigė pasiruošimą 2018 metų pasaulio čempionatui.

Krasnodare susitiko dvi PČ dalyvės - Ispanija ir Tunisas. Juleno Lopetegui auklėtiniai afrikiečius palaužė tik pačioje susitikimo pabaigoje.

Visą rungtynių laiką itin disciplinuotai gynusi Tuniso komanda buvo nubausta 84-ąją minutę - pergalingą įvartį pasiekė Iago Aspasas.

Kitose rungtynėse pergalingai pasiruošimo nesugebėjo užbaigti Prancūzija. "Les Bleus" išsiskyrė lygiosiomis rezultatu 1-1 su JAV.

Amerikiečiai pirmieji įsiveržė į priekį, tačiau nuo pralaimėjimo prancūzus 79-ąją minutę išgelbėjo Kylianas Mbappe.

Likę draugiški susitikimai baigėsi Danijos ir Serbijos pergalėmis bei švedų lygiosiomis su Peru.

Ispanija 1 - 0 Tunisas

Prancūzija 1 - 1 JAV

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/6YOMXncTakA" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

Danija 2 - 0 Meksika

Švedija 0 - 0 Peru

Serbija 5 - 1 Bolivija