Ispanijoje - "Barcelona" ir Madrido "Real" futbolininkų pergalės (VIDEO)

Trečiadienį Ispanijos "Primera" čempionate sužaistos ketverios 30-ojo turo rungtynės.

Lyderio pozicijoje žygiuojanti "Barcelona" namuose susitiko su "Almeria". Luiso Enrique auklėtiniai vargo neturėjo ir svečius sutriuškino rezultatu 4-0.

Katalonus į priekį 33-ąją rungtynių minutę išvedė Lionelis Messi, o antrojo kėlinio pradžioje pranašumą padidino Luisas Suarezas.

Trečiasis įvartis šiame susitikime krito 75-ąją minutę, kai po Xavi perdavimo pasižymėjo Marcas Bartra. Rungtynių pabaigoje lemiamą tašką tarė ir dubliu pasižymėjo L.Suarezas.

23 valandą Lietuvos laiku Ispanijos sostinėje susigrūmė dvi Madrido ekipos - "Rayo Vallecano" ir "Real". Pirmajame kėlinyje prastai rungtyniavęs "baltųjų" klubas per kitas 45 minutes pranoko varžovus ir šventė pergalę.

Pirmajame kėlinyje "Rayo" futbolininkai dominavo su kamuoliu ir neleido UEFA Čempionų lygos nugalėtojams sukurti pavojingas atakas. Vis dėlto, 68-ąją minutę Cristiano Ronaldo pralaužė varžovų discipliną, o galutinį tašką po penkių minučių padėjo Jamesas Rodriguezas.

Pergales iškovoję "Primera" lyderiai ir toliau aktyviai kovoja dėl titulo. "Barca" vis dar turi 4 taškų pranašumą prieš Madrido "Real".

Kitose rungtynėse svarbius taškus kovoje dėl išlikimo prarado "Cordoba" vienuolikė, rungtynių pabaigoje išleidusi pergalę prieš "Deportivo" komandą. Lygiosiomis pasibaigė dvikova tarp "Granada" ir Vigo "Celta" ekipų.

"Barcelona" 4 - 0 "Almeria"

33' [1 - 0] L.Messi

55' [2 - 0] L.Suarez

75' [3 - 0] M.Bartra

90' [4 - 0] L.Suarez

"Deportivo" 1 - 1 "Cordoba"

55' [0 - 1] F.Andone

87' [1 - 1] F.Andone (į savus vartus)

69' Luisinho ("Deportivo") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/ch5amcb8dHg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

"Rayo Vallecano" 0 - 2 "Real Madrid"

68' [0 - 1] C.Ronaldo

73' [0 - 2] J.Rodriguez

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7631575" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Granada" 1 - 1 "Celta Vigo"

3' [1 - 0] R.Ibanez

90' [1 - 1] T.Bongonda

42' J.Murillo ("Granada") pašalintas iš aikštės