Ispanijoje „Barcelona“ rezultatyviose rungtynėse nusileido „Villarreal“ klubui © REUTERS nuotr.

Ispanijos „La Liga“ čempionate labai skaudų pralaimėjimą patyrė „Barcelona“ klubas. Katalonai namuose rezultatu 3:5 nusileido „Villarreal“ ekipai.

„Submarinus“ 41-ąją minutę į priekį išvedė Gerardas Moreno.

54-ąją minutę rezultatą padvigubino buvęs „Barcos“ žaidėjas Illiasas Akhomachas. 60-ąją minutę rezultatą sušvelnino Ilkay‘us Gundoganas. 68-ąją minutę rezultatą išlygino Pedri. 71-ąją minutę įvartį į savus vartus įsimušė "submarinų" gynėjas Ericas Bailly. 90+9 minutę minutę „Villarreal“ į priekį sugrąžino Alexanderis Sorlothas, o galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo Jose Luisas Moralesas.

Po šio pralaimėjimo „Barcelona“ jau 10 taškų atsilieka nuo čempionate pirmaujančio Madrido „Real“ klubo.