Ispanijoje darosi karšta: "Barca" patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės, "Atletico" susilygino taškais (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos paskutinės ketverios 33-ojo turo rungtynės.

Į UEFA Čempionų lygos pusfinalį prasibrovusi Madrido "Atletico" ekipa "Vicente Calderon" stadione susigrūmė su "Granada". Diego Simeone auklėtiniai sunkumų neturėjo ir šventė pergalę rezultatu 3-0.

15-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė tikslus Koke smūgis. Antrajame kėlinyje dar po vieną įvartį "Rojiblancos" vienuolikei pridėjo Fernando Torresas su Andrea Correa.

Kitose rungtynėse Bilbao "Athletic" minimaliu skirtumu pranoko "Malaga", "Sevilla" namuose sužaidė lygiosiomis su La Korunjos "Deportivo", o Madrido "Rayo Vallecano" rungtynių pabaigoje įveikė "Villarreal".

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Barcelona" "Camp Nou" stadione susigrūmė su "Valencia". Niekaip iš nesėkmių duobės neišsikapstanti Luiso Enrique treniruojama ekipa patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės ir sukomplikavo savo padėti kovoje dėl čempionų titulo.

"Šikšnosparniai" nuo pat rungtynių pradžios nenorėjo suteikti visiškos laisvės "Barcai" ir patys bandė kontroliuoti kamuolį. 26-ąją minutę svečiai iš Valensijos pasiekė savo pirmąjį tikslą, kai po puikaus Andre Gomeso perdavimo į baudos aikštelę kirtęs Guilherme Siqueira kamuolį į vartus pasiuntė po Ivano Rakitičiaus prisilietimo.

Po praleisto įvarčio "Barca" pradėjo visas savo pajėgas siųsti į puolimą, tačiau pačioje kėlinio pabaigoje buvo nubausti dar vienu varžovų įvarčiu. Itin tikslų perdavimą iš Dani Parejo sulaukęs Santi Mina į Claudio Bravo ginamus vartus pasiuntė antrą įvartį ir aikštės šeimininkų padėtis tapo kebli.

L. Enrique auklėtiniai nuo pat antrojo kėlinio pradžios spaudė savo varžovus. 63-ąją minutę šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą, kai po Jordi Alba perdavimo puikiai rungtyniavusį Diego Alvesą nuginklavo Lionelis Messi. Argentinietis galiausiai pelnė savo 500-ąjį karjeros įvartį.

Ispanijos čempionai ir toliau spaudė savo varžovus. Puikią progą pasižymėti turėjo Gerardas Pique, tačiau savo progų turėjo ir "Valencia". Vis dėlto po daugiau nei 90 minučių kovos teisėjas paskelbė rungtynių pabaigą ir "Valencia" pergalę.

Tai jau trečiasis "Barcos" pralaimėjimas iš eilės. Dar neseniai daugiau nei užtikrintu pranašumu pirmenybėse pirmavusi "Barca" susilygino taškais su Madrido "Atletico". Diego Simeone auklėtiniai ir katalonai turi po 76 taškus, o "Real" nuo lyderių atsilieka tašku. Vienvaldžiu lyderiu dėl tarpusavio statistikos išlieka Barselonos klubas.

"Atletico" 3 - 0 "Granada"
15' [1 - 0] Koke
59' [2 - 0] F. Torres
83' [3 - 0] A. Correa

"Malaga" 0 - 1 "Athletic"
53' [0 - 1] R. Garcia

"Sevilla" 1 - 1 "Deportivo"
21' [1 - 0] V. Iborra
81' [1 - 1] O. Riera

"Rayo" 2 - 1 "Villarreal"
7' [1 - 0] J. Guerra
20' [1 - 1] Adrian
81' [2 - 1] Miku

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8452268" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Barcelona" 1 - 2 "Valencia"
26' [0 - 1] I. Rakitič (į savus vartus)
45' [0 - 2] S. Mina
63' [1 - 2] L. Messi