Ispanijoje - dešimtoji iš eilės "Real" pergalė © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate ketvirtadienį vyko dvejos XXVIII turo rungtynės.

Dešimtąją pergalę iš eilės iškovojo Madrido "Real" klubas, 4-2 išvykoje įveikęs Madrido "Getafe" ekipą. "Real" futbolininkai jau 13 minutę buvo priekyje, kai tiksliu baudos smūgiu į viršutinį vartų kampą pasižymėjo Cristiano Ronaldo.

Svečiai ir toliau nemažino apsukų. Jau po septynių minučių rezultatas tapo 2-0, kai dėka Rafaelio van der Vaarto įvartį pelnė puolėjas Gonzalo Higuainas. Praėjus dar trims menutėms G.Higuainas pelnė dar vieną įvartį komandai.

"Real" ir toliau draskė varžovų gynybą bei 37 mačo minutę pasižymėjo dar sykį. C.Ronaldo suklaidinęs varžovą, stipriu smūgiu nuginklavo vartininką Ustari.

Bet jau po minutė "Getafe" sugebėjo rezultatą sušvelninti. Ikeras Casillasas nesėkmingai išmušė kamuolį, tad šis atsidūrė prieš Dani Parejo, kuris į laisvus vartus jį ir nukreipė.

Nors 80 minutę Leono smūgis rezultatą sušvelnino iki 2-4, tačiau tris taškus vis vien iškovojo "Real" ekipa.

Kitame susitikime Madrido "Atletico" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2-0 įveikė Bilbao "Athletic" vienuolikę.

Madrido "Getafe" 2 - 4 Madrido "Real"
13' [0 - 1] Cristiano Ronaldo
20' [0 - 2] Gonzalo Higuain
23' [0 - 3] Gonzalo Higuain
37' [0 - 4] Cristiano Ronaldo
38' [1 - 4] Dani Parejo
81' [2 - 4] Leon

Madrido "Atletico" 2 - 0 Bilbao "Athletic"
54' [1 - 0] Diego Forlan
86' [2 - 0] Sergio Aguero