Ispanijoje - dramatiška "Getafe" pergalė prieš "Real Sociedad"

Vėlyvą pirmadienio vakarą Ispanijos "Primera" pirmenybėse buvo sužaistos paskutinės 8-ojo turo rungtynės.

San Sebastiano "Real Sociedad" savo tvirtovėje susitiko su Madrido "Getafe". Baskų ekipa mačo pabaigoje išleido pergalę iš rankų ir dramatiškai pralaimėjo rezultatu 1-2.

Pirmieji į priekį įsiveržė "Sociedad" futbolininkai, kai 82-ąją minutę po tikslaus Carloso Vela perdavimo pasižymėjo Pablo Hervias.

Vis dėlto, svečiams iš Madrido pavyko išlyginti rezultatą - 90-ąją minutę įvartį pelnė Karimas Yoda.Tas pats futbolininkas po kelių minučių pelnė ir pergalingą įvartį, išplėšdamas dramatišką pergalę.

Po pralaimėjimo San Sebastiano ekipa nukrito į 16-ąją vietą, o "Getafe" pakilo į dešimtąją poziciją. Kol kas "Primera" pirmenybėse pirmauja "Barcelona", kuri turi surinkusi 22 taškus.

"Real Sociedad" 1 - 2 "Getafe"

82' [1 - 0] P.Hervias

90' [1 - 1] K.Yoda

90' [1 - 2] K.Yoda