Ispanijoje - dramatiška "Malaga" pergalė (VIDEO)

Penktadienį vakare Ispanijos "La Liga" pirmenybėse startavo 11-asis turas, kuriame buvo sužaistos pirmosios rungtynės.

"La Rosaleda" tvirtovėje savo žiūrovų palaikoma "Malaga" susigrūmė su "Sporting Gijon". Du kartus pirmavę svečiai nesugebėjo atsilaikyti prieš andalūzus ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 2-3.

13-ąją minutę "Gijon" įsiveržė į priekį, tačiau svarbų išlyginamąjį įvartį prieš pat pertrauką pasiekė "Malaga" saugas Pablo Fornalsas. Vis dėlto antrojo kėlinio pradžioje svečiams vėl pavyko įgyti pranašumą, tačiau ilgai jo išsaugoti jiems nepavyko.

65-ąją minutę Sandro Ramirezas pasiekė išlyginamąjį įvartį, o pergalingą smūgį 78-ąją minutę atliko Michaelas Santosas. Prieš tai iš aikštės buvo pašalintas "Gijon" gynėjas Lillo Castellano.

"Malaga" po pergalės pakilo į devintąją poziciją, o "Gijon" lieka turnyrinės lentelės apačioje.

"Malaga" 3 - 2 "Sporting Gijon"
13' [0 - 1] B. Viguera
45+2' [1 - 1] P. Fornals
49' [1 - 2] D. Cop
65' [2 - 2] S. Ramirez
78' [3 - 2] M. Santos
71' L. Castellano ("Gijon") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/wqosj3Ydkqk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>