Ispanijoje - F. Torreso šedevras ir dramatiška "Atletico" pergalė (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos ketverios 22-ojo turo rungtynės.

Kovą dėl titulo tęsianti "Sevilla" Gran Kanarijoje susigrūmė su vietos žiūrovų palaikoma "Las Palmas" vienuolike. Vėlyvas Andalūzijos ekipos įvartis nulėmė sunkią pergalę rezultatu 1-0.

"Las Palmas" visą rungtynių laiką daugiau laiko praleido su kamuoliu ir pagal sukurtas progas lenkė varžovus, tačiau laiku atlikti Jorge Sampaoli keitimai davė savo vaisių.

80-ąją minutę pergalingą įvartį pelnė aikštėje vos kelias minutes praleidęs argentinietis Joaquinas Correa. Po puikaus Vicente Iborros perdavimo puolėjas visiškai laisvęs pasileido į priekį ir nuginklavo Javį Varą.

"Sevilla" su 46 taškais lieka trečioje pozicijoje, o nuo lyderių, kurie yra sužaidę dvejomis rungtynėms mažiau, atsilieka 3 taškais.

Kitose rungtynėse "Villarreal" ir "Malaga" pasidalino po tašką, o "Sporting Gijon" išvykoje rezultatu 2-0 pranoko "Leganes".

Paskutinėje vakaro dvikovoje Madrido "Atletico" namuose priėmė Vigo "Celta" futbolininkus. Diego Simeone auklėtiniai pademonstravo tikrą charakterį ir rungtynių pabaigoje sugebėjo pasiekti du įvarčius, kurie atvedė į pergalę rezultatu 3-2.

5-ąją minutę svečiai iš Vigo įgijo pranašumą, kai pasižymėjo Gustavo Cabralas. Vis dėlto 11-ąją minutę rezultatas tapo lygus - tikrą šedevrą į varžovų vartus pasiuntė Fernando Torresas, meistriškai per save pasiuntęs kamuolį į vartų tinklą.

Jau 30-ąją minutę tas pats F. Torresas galėjo išvesti šeimininkus į priekį, tačiau ispanas nesugebėjo tiksliai pasiųsti kamuolio nuo 11 metrų žymos. Tai - šeštasis "Atletico" nerealizuotas 11 metrų baudinys šiame sezone.

Antrajame kėlinyje vyravo apylygis žaidimas, tačiau 78-ąją minutę Johnas Guidetti po puikaus Danielio Wasso perdavimo nuginklavo varžovų vartininką ir išvedė "Celta" į priekį.

Atrodė, kad šis įvartis šiose rungtynėse taps lemiamu, tačiau "Rojiblancos" sukūrė išskirtinį futbolą vakarą savo žiūrovams. 86-ąją minutę nuostabų išlyginamąjį įvartį pasiekė Yannickas Carrasco, o vos po kelių atakų Antoine'as Griezmannas po Kevino Gameiro atmesto kamuolio išplėšė šeimininkams pergalę.

"Atletico" su 42 taškais lieka ketvirtoje pozicijoje, o nuo lyderių išlaiko 7 taškų atsilikimą. "Celta" rikiuojasi pačiame turnyrinės lentelės viduryje.

"Las Palmas" 0 - 1 "Sevilla"
80' [0 - 1] J. Correa

"Villarreal" 1 - 1 "Malaga"
14' [0 - 1] Charles
62' [1 - 1] Bruno (11 m. baudinys)
71' R. Soriano ("Villarreal") pašalintas iš aikštės

"Leganes" 0 - 2 "Gijon"
66' [0 - 1] R. Canella
83' [0 - 2] Burgui

"Atletico" 3 - 2 "Celta"
5' [0 - 1] G. Cabral
11' [1 - 1] F. Torres
78' [1 - 2] J. Guidetti
86' [2 - 2] Y. Carrasco
88' [3 - 2] A. Griezmann
30' F. Torres ("Atletico") nerealizavo 11 m. baudinio