Ispanijoje - L. Messi ir I. Aspaso "hat-trickai" (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį buvo sužaistos ketverios 31-ojo turo rungtynės.

Prie čempionų titulo sparčiai artėjanti "Barcelona" namuose susigrūmė su "Leganes". Katalonai be didesnio vargo rezultatu 3-1 nugalėjo varžovus iš Madrido provincijos.

Į pergalę nugalėtojus vedė Lionelis Messi - argentinietis pirmojo kėlinio viduryje pasiekė du įvarčius ir sukrovė solidų pranašumą. Vieną tikslų smūgį puolėjas pasiekė jau iš savo mėgstamos baudos smūgiū zonos ties dešiniuoju kraštu.

Antrajame kėlinyje varžovams pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau daugiau jie progų neturėjo, o galutinį tašką 87-ąją minutę padėjo "hat-tricką" į savo sąskaitą įsirašęs L. Messi.

"Barcelona" nuo artimiausių persekiotojų įgijo 12 taškų pranašumą. Realu, kad pranašumo ir nesumažins, nes rytoj įvyks Madrido derbis.

Netikėtą triuškinančią nesėkmę išvykoje prieš Vigo "Celta" patyrė "Sevilla". Iago Aspaso "hat-trickas" ir vienas įvartis į savus vartus Vigo ekipai leido švęsti pergalę rezultatu 4-0.

Likę du susitikimai baigėsi "Real Betis" ir "Alaves" pergalėmis.

"Barcelona" 3 - 1 "Leganes" (VIDEO)
27' [1 - 0] L. Messi
32' [2 - 0] L. Messi
68' [2 - 1] N. El Zhar
87' [3 - 1] L. Messi

"Celta" 4 - 0 "Sevilla" (VIDEO)
38' [1 - 0] G. Arana (į savus vartus)
57' [2 - 0] I. Aspas
60' [3 - 0] I. Aspas
78' [4 - 0] I. Aspas

"Real Betis" 2 - 0 "Eibar" (VIDEO)
21' [1 - 0] S. Leon
50' [2 - 0] A.Arbilla (į savus vartus)

"Alaves" 2 - 0 "Getafe"
48' [1 - 0] V. Laguardia
75' [2 - 0] Munir

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • lol (IP: d41b128e0)
    Extra

Karaliaus taurėj

Nu tai taip Karaliaus taurėj, iš kurios išmetė Realiuką 😀. Kaip pastebėjau Karaliaus taurė nebesiskaito titulas, kai prieš kokius gerus 5 metus, paradus darė Realas laimėjęs Karaliaus taurę 😀 😀 😀

• 42
  • .. (IP: 4b7168884)
    G (IP: 776e98d9d)

Leganiu, celticu, olympiacosu skriaudejas 😀

Chelsiu, Arsenalu, City, Realo, atletico, Bayern skriaudėjas 😃)))

• 39
  • Lol (IP: d41b128e0)

Tai, kad tavo Realiukas 1 - 2 namuose prieš Leganes pralaimėjo 😀 😀 😀

• 31
    lol (IP: e6e7f0293)

Bayen skriaudejas 7-0 😁

Kaip tas 3:0 pusfinalyje? Patiko Boateng čiurnos tau vaikutį?

• 21
  • Ble (IP: 4b7168884)

Gaila, kad tu negalėjai džiaugtis Ronaldo golais kada reikėjo dėl LA ligos kovot 😃)))))

• 17
  • Dinamo Wilno (IP: 8cd5d6093)
    Ane (IP: b00351485)

Ane, o pala, ką Messis pasiekė su Argentinos rinktine? O tiesa, kas turi daugiau CL titulų, golų ir rekordų? Kas Europos čempą laimėjo? Kaip bežiūrėsi, pagal pačius svarbiausius titulus tikrai, kad į vienus vartus.

Nu jo Mesiui Europos cempionate visai nesiseka. Kazin ar jau laimes si trofeju 😀

• 2
  • Pedal do (IP: 8491b8a1d)

Fanbojai apgailėtini. Artesto lavonas kaip visada be komentarų, kitam fronto laikytojui la liga ne svarbiausias titulas, dėl kurio turi art visą sezoną 38 rungtynes, kai cl maximum 13 grajų iki titulo, iš kurių pirmi 6 tokiems top klubams, kaip Barca, Realas, Bayern, Juve, PSG, MCity praeina kaip treniruočių etapas. Taigi lieka 7 svarbios rungtynės. Remiantis penaldo fanbojų logika, svarbiausias titulas tikriausiai fifa klubų taurė, kur net 3 rungtynės su geriausiais viso pasaulio klubais 😀 juk cl tai tik Europa, o ne visas pasaulis, ane grybukai ? 😉

• 8
  • MettaworIdpeace

Metro pem vyrukas visada sustras atbegt po drakos ir suspradyt gulinti. Cia irgi tas pats, jau aiskus cempionas, tai metro pem vyrukas atskleidzia visa savo potenciala 😃)) Ir siaip nemaciau situ rungtyniu prisipazinsiu, bet jei blusa vel taip zaide, kaip visada... Ta prasme gauna kamuoli ir varo ir i prieki sitaip prarasdamas 59 kamuolius poer viena kelini ir tik 60-a karta pavyksta prasivaryt pro gynejus. Aisku pries Leganes visos salygos tokiem bandymams

• -9
  • ne vaidoshius (IP: 6e3ac6c49)

pamirskit vaikai jus ta laliga cia ne svarbiausias titulas,ciampionu lyga paziurekit nera jusu mesio isvis,imsim trecia karta is eiles ir pajabat,sluojam viska nuo vaizdo

• -7
  • Vaidoshius

Šiukšlės vėl šėlsta su savo šūdais ir Penaldo lavonu, kai senai niekas nebešneka apie tą inkarą 😀 😀 Prisimena visokius Dive Maria ir Higuainus, ***, kad ~4 sezonai kaip jų nėra, bet rezultatai tokie patys apgailėtini ir Arrogantnaldo inkaras dar labiau tempia Madref vagis į dugną negu bet kada anksčiau. Taip, Messi vėl bus toks pats "negyvas" prieš Romą kaip ir praeitą kartą, https://www.whoscored.com/Matc...elona-Roma vėl bus geriausias mačo žaidėjas net neįsirašęs golo ar piridačios kas Tapinaldo impotentui yra absoliučiai neįmanomas pasiekimas 😀 O šiaip jeigu į temą tai gal jau būtų laikas Messi pradėti lyginti su baudos smūgių karalium Juninho, neįtikėtinai daužo baudos smūgius pastaraisiais metais.