Ispanijoje - L. Messi ir I. Aspaso "hat-trickai" (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį buvo sužaistos ketverios 31-ojo turo rungtynės.

Prie čempionų titulo sparčiai artėjanti "Barcelona" namuose susigrūmė su "Leganes". Katalonai be didesnio vargo rezultatu 3-1 nugalėjo varžovus iš Madrido provincijos.

Į pergalę nugalėtojus vedė Lionelis Messi - argentinietis pirmojo kėlinio viduryje pasiekė du įvarčius ir sukrovė solidų pranašumą. Vieną tikslų smūgį puolėjas pasiekė jau iš savo mėgstamos baudos smūgiū zonos ties dešiniuoju kraštu.

Antrajame kėlinyje varžovams pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau daugiau jie progų neturėjo, o galutinį tašką 87-ąją minutę padėjo "hat-tricką" į savo sąskaitą įsirašęs L. Messi.

"Barcelona" nuo artimiausių persekiotojų įgijo 12 taškų pranašumą. Realu, kad pranašumo ir nesumažins, nes rytoj įvyks Madrido derbis.

Netikėtą triuškinančią nesėkmę išvykoje prieš Vigo "Celta" patyrė "Sevilla". Iago Aspaso "hat-trickas" ir vienas įvartis į savus vartus Vigo ekipai leido švęsti pergalę rezultatu 4-0.

Likę du susitikimai baigėsi "Real Betis" ir "Alaves" pergalėmis.

"Barcelona" 3 - 1 "Leganes" (VIDEO)
27' [1 - 0] L. Messi
32' [2 - 0] L. Messi
68' [2 - 1] N. El Zhar
87' [3 - 1] L. Messi

"Celta" 4 - 0 "Sevilla" (VIDEO)
38' [1 - 0] G. Arana (į savus vartus)
57' [2 - 0] I. Aspas
60' [3 - 0] I. Aspas
78' [4 - 0] I. Aspas

"Real Betis" 2 - 0 "Eibar" (VIDEO)
21' [1 - 0] S. Leon
50' [2 - 0] A.Arbilla (į savus vartus)

"Alaves" 2 - 0 "Getafe"
48' [1 - 0] V. Laguardia
75' [2 - 0] Munir