Ispanijoje - lyderės "Valencia" ir "Barcelona" ekipų pergalės © Eurofootball.lt
Ispanijos futbolo čempionate sekmadienį buvo žaidžiamos likusios aštuonerios VII turo rungtynės.

Minimalią pergalę iškovojo "Barcelona" klubas, kuris svečiuose tik dėka Samuelio Eto'o įvarčio įveikė "Athletic Bilbao".

Jau trečiają mačo minutę šeimininkai galėjo išsiveržti į priekį, tačiau puikų Davido Lopezo smūgį, dar puikiau atlaikė "Barcos" vartininkas Victoras Valdesas.

Netrukus "Athletic Bilbao" surengė dar vieną pavojingą ataką, tačiau iš pradžių Yestes perdavimą nutrauką Rafaelis Marquezas, vėliau Gabilondo smūgis galva buvo netikslus.

Kiek vėliau pavojingais išpuoliais atsakė svečiai - iš pradžių S.Eto'o smūgiavo tiesiai į vartininką, paskui Andresui Iniestai pritrūko tikslumo.

37 minutę vėl pavojingą ataką surengė šeimininkai - Gabilondo perdavimas į baudos aikštelę Garmendia, tačiau šio smūgis praskriejo virš vartų.

Prasidėjus antrajai rungtynių pusei, pavojingomis atakomos apsikeitė abi ekipos, tačiau įvarčio joms įmušti nepavyko. Vis dėlto 63 minutę svečiai buvo priekyje - Thierry Henry perdavė kamuolį S.Eto'o, kuris suklaidinęs gynėją nuginklavo vartininką Gorką Iraizorą.

Po praleisto įvarčio šeimininkams nieko sukurti nepavyko, netgi priešiningai, "Barcelona" galėjo pelnyti ir antrajį įvartį, tačiau tas pats S.Eto'o nepasinaudojo puikiu A.Iniestos perdavimu ir rezultatas išliko 1-0.

Per likusį laiką abiems komandoms įvarčių pelnyti nepavyko ir svečiai iš Barselonos šventė minimalią pergalę.

Čempionato vienvaldžia lydere ir vėl tapo "Valencia" ekipa, kuri namuose 4-0 įveikė "Numancia" klubą. Du įvarčius nugalėtojų gretose pelnė rezultatyviausias viso čempionato žaidėjas Davidas Villa, po vieną pridėjo saugai Juanas Mata ir Vicente.

Užtikrintą pergalę iškovojo ir Sevilijos "Real Betis", jie taip pat namuose 3-0 nugalėjo "Mallorca".

Jau pirmają minutę Damii smūgis išvedė į priekį šeimininkus. 42 minutę rezultatą padvigubino Pavone, o mačo pabaigoje galutinį tašką mače padėjo Emana.

Pergales taip pat iškovojo "Sporting Gijon", "Sevilla" ir "Malaga", tuo tarpu mačai tarp La Korunijos "Deportivo" ir Santandero "Racing" bei tarp "Valladolid" ir "Recreativo" baigėsi lygiosiomis.

"Malaga" 2-1 Madrido "Getafe"
10' [0-1] R.Soldado
31' [1-1] N. Baha
38' [2-1] S.P. Duda

Santandero "Racing" 0-0 La Korunijos "Deportivo"

88' iš aikštės pašalintas P. Luccin ("Racing")

Sevilijos "Real Betis" 3-0 "Mallorca"
1' [1-0] A.P. Damiį
42' [2-0] H.M. Pavone
83' [3-0] A. Emana

"Sporting Gijon" 2-1 "Osasuna"
12' [1-0] G. Carmelo
14' [1-1] S.Ezquerro
40 [2-1] M.Bilič iš 11 metrų baudinio

"Valencia" 4-0 "Numancia"
5' [1-0] D. Villa
72' [2-0] J.M. Mata
82' [3-0] Vicente
87' [4-0] D. Villa

"Valadolid" 1-1 "Recreativo"
45' [0-1] M.Ruben
90' [1-1] M.Victor

"Athletic Bilbao" 0-1 "Barcelona"
63' [0-1] S.Eto'o

"Almeria" 0-1 "Sevilla"
52' [0-1] A.Correira