Ispanijoje – naujas lyderis: Madrido „Real“ po sunkios kovos palaužė „Real Sociedad“ © AP nuotr.

Sekmadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse buvo sužaistos likusios trejos 30-ojo turo rungtynės.

Madrido „Real“ išvykoje susigrūmė su San Sebastiano „Real Sociedad“. Dėl galimybės grįžti į pirmąją poziciją kovoję „baltieji“ varžovus palaužė rezultatu 2:1.

Pirmasis įvartis krito 50-ąją minutę, kai Viniciaus Junioro uždirbtą 11 m. baudinį realizavo Sergio Ramosas.

Ties 70-a minute įvyko daug diskusijų sukėlęs epizodas – „Real“ po Karimo Benzema smūgio padidino pranašumą iki dviejų įvarčių, nors rezultatas galėjo būti ir 1:1. „Real Sociedad“ prieš tai įmušė įvartį, tačiau jis buvo neįskaitytas dėl nuošalės. Nuošalėje likęs Mikelis Merinas, arbitrų įsitikinimu, užstojo vaizdą Thibaut Courtois.

83-ąją minutę tam pačiam M. Merinui pavyko sušvelninti atsilikimą ir sugrąžinti intrigą. Visgi Madrido ekipa atsilaikė ir iškovojo gyvybiškai svarbius tris taškus.

„Real“ po pergalės susilygino taškais su „Barca“. Tiesa, katalonai nukrito į antrąją poziciją, nes „Real“ turi geresnį tarpusavio rungtynių santykį.

„Celta“ 6:0 „Alaves“

„Valencia“ 2:0 „Osasuna“