Ispanijoje - Paulinho dublis ir nerealizuotas L. Messi baudinys (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 16-ojo turo rungtynės.

Rimtai į titulą nusitaikiusi "Barcelona" namuose priėmė La Korunjos "Deportivo". Katalonai sunkumų neturėjo - varžovus sutriuškino rezultatu 4-0.

29-ąją minutę Luisas Suarezas išvedė "Barca" į priekį. Pranašumą kėlinio pabaigoje padidino Paulinho, o antrojo kėlinio pradžioje varžovų triuškinimą pradėjo tas pats L. Suarezas.

75-ąją minutę šioje dvikovoje buvo padėtas galutinis taškas - Paulinho pasiekė savo dublį ir kartu su L. Suarezu pelnė po du įvarčius šioje akistatoje.

Lionelis Messi 70-ąją minutę turėjo idealią progą taip pat pasižymėti, tačiau argentiniečio taikiklis šiandien nebuvo sureguliuotas - jis nerealizavo 11 metrų baudinio.

"Barcelona" po pergalės prieš artimiausius persekiotojus įgijo šešių taškų pranašumą. Katalonams ši pergalė buvo itin svarbi, nes kitą savaitgalį lauks "El Clasico" dvikova "Santiago Bernabeu" stadione.

Likusios dvikovos baigėsi minimaliomis "Girona" ir "Villarreal" pergalėmis, o "Las Palmas" išplėšė lygiąsias prieš Barselonos "Espanyol".

"Barcelona" 4 - 0 "Deportivo"
29' [1 - 0] L. Suarez
41' [2 - 0] Paulinho
47' [3 - 0] L. Suarez
75' [4 - 0] Paulinho
70' L. Messi ("Barca") nerealizavo 11 m. baudinio

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/aUrBen79YA0" frameborder="0" gesture="media" allow="encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

"Girona" 1 - 0 "Getafe"
5' [1 - 0] C. Stuani

"Celta" 0 - 1 "Villarreal"
34' [0 - 2] P. Fornals

"Las Palmas" 2 - 2 "Espanyol"
19' [0 - 1] G. Moreno
41' [0 - 2] G. Moreno
80' [1 - 2] L. Remy
89' [2 - 2] J. Calleri
90+5' J. Viera ("Las Palmas") nerealizavo 11 m. baudinio